MECLİS HABER PORTALI

2016 YILI BÜTÇESİ PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU'NDA...

Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Milli Eğitim Bakanlığının 2016 yılı bütçesinin görüşülmesine başlandı.

11 Şubat 2016 Perşembe

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU...


Milli Savunma Komisyonu, AK PARTİ Düzce Milletvekili Faruk Özlü başkanlığında toplandı.

11 Şubat 2016 Perşembe

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ VURAL'IN KABULÜ...


MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Türkiye Belediye Başkanları Birliği Başkanı Mehmet Keleş ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

11 Şubat 2016 Perşembe

CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ YÜCEER'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, CHP Kadın-Çocuk Hak ve İhlalleri İnceleme ve İzleme Komisyonu üyeleriyle birlikte Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, kadınların hiç bitmeyen bir şiddet sarmalının ortasına terk edildiğini savundu.

11 Şubat 2016 Perşembe

CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ PEKŞEN'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, CHP'nin Karadeniz Bölgesi milletvekilleriyle Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, fındık üreticilerinin sorunlarını bildirdi.

11 Şubat 2016 Perşembe

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ATICI'NIN BASIN TOPLANTISI...


CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Özgecan Aslan'ın 1 yıl önce Tarsus'ta vahşi duygularla hayattan koparıldığını anımsattı.

11 Şubat 2016 Perşembe

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AYHAN'IN BASIN TOPLANTISI...


MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Hükümet'in Suriye konusundaki dış politikasını eleştirdi.

11 Şubat 2016 Perşembe

CHP MANİSA MİLLETVEKİLİ BİÇER'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, TBMM'de partisinin bazı doktor milletvekilleri ve Hepatit C hastalarıyla üzerlerine "Hepatit C" yazan tişörtler giyerek basın toplantısı düzenledi.

11 Şubat 2016 Perşembe

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ TANAL'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Özgecan Aslan cinayetinin üzerinden bir yıl geçtiğini hatırlatarak, "Kadına yönelik cinayetlerin yaptırımı yetersiz. Bu cinayetlerin cezalarının ağırlaştırılması gerekir ki bu suçlar en aza indirilebilsin" dedi.

11 Şubat 2016 Perşembe

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ALTAY'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

11 Şubat 2016 Perşembe

CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ EMİR'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, partisinin Sağlık Komisyonu üyeleriyle birlikte Meclis'te basın toplantısı düzenledi.

11 Şubat 2016 Perşembe

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı başkanlığında toplandı.TBMM Genel Kurulu'nda, CHP'nin 6 Şubat 2003 ve 1 Mart tezkeresine ilişkin Meclis Genel Kurulu kapalı oturum tutanaklarının ve tutanak özetlerinin yayınlanmasıyla ilgili araştırma önergesinin, gündeme alınmasına ilişkin önerisi kabul edilmedi.Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, toplantı yeter sayısı bulunamaması üzerine, birleşimi, yarın saat 14.00'te toplanmak üzere kapattı.

10 Şubat 2016 Çarşamba

2016 YILI BÜTÇESİ PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU'NDA...


Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Sağlık Bakanlığı'nın 2016 yılı bütçesinin görüşülmesine başlandı. Bugün, Sağlık Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı bütçeleri kabul edildi.

10 Şubat 2016 Çarşamba

ANAYASA MUTABAKAT KOMİSYONU...


Anayasa Mutabakat Komisyonu, Meclis Başkanı İsmail Kahraman başkanlığında toplandı. Anayasa Mutabakat Komisyonu, çalışma usullerinin görüşülmesine devam etmek üzere 16 Şubat Salı günü bir sonraki toplantısını yapacak.

10 Şubat 2016 Çarşamba

CHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ ÜSTÜNDAĞ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, hükümetin yanlış politikaları sonucu turizm ve tarım sektörlerinin çok büyük kayıplarla karşı karşıya olduğunu ifade etti.

10 Şubat 2016 Çarşamba

İNSAN HAKLARINI İNCELEME KOMİSYONU BÜNYESİNDE KURULAN "MÜLTECİ HAKLARI ALT KOMİSYONU"...


İnsan Hakları İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan "Mülteci Hakları Alt Komisyonu", Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratlarından Suriyeli sığınmacılara yapılan hizmetler hakkında bilgi aldı.

10 Şubat 2016 Çarşamba

AP SİVİL HAKLAR, ADALET VE İÇİŞLERİ KOMİSYONU HEYETİ TBMM'DE...


Avrupa Parlamentosu (AP) Sivil Haklar, Adalet ve İçişleri Komisyonu heyeti, TBMM'de İçişleri Komisyonu ve Avrupa Birliği Uyum Komisyonu üyeleri ile ayrı ayrı bir araya geldi.

10 Şubat 2016 Çarşamba

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ GAYTANCIOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, yağ sektöründe yuvalanan bazı kötü amaçlı kişilerin tüketicileri kandırdığını savundu.

10 Şubat 2016 Çarşamba

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ERDEM'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, iktidarın, vahim, tehlikeli bir oyun oynadığını öne sürdü.

10 Şubat 2016 Çarşamba

AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜN KORUNMASINI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...


Aile Bütünlüğünü Olumsuz Etkileyen Unsurlar ile Boşanma Olaylarının Araştırılması ve Aile Kurumunun Güçlendirilmesi İçin Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırma Komisyonu, AK PARTİ Düzce Milletvekili Ayşe Keşir başkanlığında toplandı.

10 Şubat 2016 Çarşamba

CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ SERTEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, bugün 30 bin öğretmenin atamasının yapıldığını eleştirerek, "Türkiye'de İzlanda nüfusu kadar atanamayan öğretmen var. Son yaptığımız araştırmada 300 binin üzerinde öğretmen varken, 30 bin öğretmen ataması yapıldı'' dedi.

10 Şubat 2016 Çarşamba

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün yaptığı konuşmada CHP ile ilgili açıklamalarıyla, tarafsızlığını bir kenara koyduğunu savundu.

10 Şubat 2016 Çarşamba

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZDAĞ'IN BASIN TOPLANTISI...


MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK PARTİ'nin etkin ve dinamik antiterör stratejisinin olmadığını belirtti.

10 Şubat 2016 Çarşamba

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ VURAL'IN BASIN TOPLANTISI...


MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Mardin'deki açıklamalarına değinerek, "Sözde tekrar çözüm planlarıyla yeni bir mütareke ve müzakere çağrısı yapmaktan çekinmiyorlar. Utanmıyorlar" ifadesini kullandı.

10 Şubat 2016 Çarşamba

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ATICI'NIN BASIN TOPLANTISI...


CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, organ nakli bekleyen on binlerce insanın bulunduğunu söyledi.

10 Şubat 2016 Çarşamba

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ SARIBAL'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, gübre ve yemdeki KDV indirimine ve etkilerine değindi.

10 Şubat 2016 Çarşamba

ADALET KOMİSYONU...


Adalet Komisyonu'nda, başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini koruyan, "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Tasarısı" kabul edildi.

10 Şubat 2016 Çarşamba

CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ YEŞİL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Tüketici Hakları Derneği yöneticileriyle Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, asgari ücrete, emekli maaşlarına yapılan zammın, kıt kanaat geçinen bu kesimin yüzünü güldürmediğini savundu.

10 Şubat 2016 Çarşamba
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.