MECLİS HABER PORTALI

TBMM'DE "KÜTÜPHANELER HAFTASI" ETKİNLİĞİ...

TBMM Kütüphane ve Arşiv Hizmetleri Başkanlığı, Kütüphaneler Haftası dolayısıyla Meclis'te kitap okuma etkinliği düzenledi.

29 Mart 2017 Çarşamba

TÜRKİYE-BELARUS PARLAMENTOLARARASI DOSTLUK GRUBU BAŞKANI ARSLAN'IN, BELARUS DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI KRAVCHENKO'YU KABULÜ...


Türkiye-Belarus Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Belarus Dışişleri Bakan Yardımcısı Oleg Kravchenko ve beraberindeki heyeti kabul etti.

29 Mart 2017 Çarşamba

HDP MARDİN MİLLETVEKİLİ SANCAR'IN BASIN TOPLANTISI...


HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, bugünden itibaren Türkiye'nin 66 merkezinde gruplar halinde "hayır" kampanyasını yeni boyutlarla devam ettireceklerini ve 15 ilde miting düzenleyeceklerini söyledi.

29 Mart 2017 Çarşamba

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ GÖK'ÜN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

28 Mart 2017 Salı

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, PAKİSTAN MİLLİ MECLİSİ BAŞKANI SADIK İLE GÖRÜŞTÜ


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Pakistan Milli Meclisi Başkanı Serdar Ayaz Sadık'ın 15 Temmuz gecesi kendisini Londra'dan gece üçte aradığını belirterek, "Sabaha kadar uyumamış, üç defa aradı. Neden? Çünkü, kardeşiz." dedi.

27 Mart 2017 Pazartesi

GAZİANTEP BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ÖZDAĞ'IN BASIN TOPLANTISI...


Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, Iğdır eski Milletvekili Sinan Oğan ile birlikte Meclis'te basın toplantısı düzenledi.

27 Mart 2017 Pazartesi

HDP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZSOY'UN BASIN TOPLANTISI...


HDP Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Hişyar Özsoy, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, referandum yaklaşırken anket sonuçlarında "evet"i bulamayan iktidarın, her türlü hile, manipülasyon ve ikiyüzlülükle kampanyada başarılı olmaya çalıştığını iddia etti.

27 Mart 2017 Pazartesi

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, referandum kapsamında Türkiye'nin yurt dışı temsilcilikleri ve gümrük kapılarında oy verme işleminin başladığına işaret etti.

27 Mart 2017 Pazartesi

TÜRKİYE-FİLİSTİN PARLAMENTOLARARASI DOSTLUK GRUBU BAŞKANI ÜNAL, FİLİSTİN DEVLETİ DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI JADOU İLE GÖRÜŞTÜ


Türkiye-Filistin Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Filistin Devleti Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Dr. Amal Jadou ve beraberindeki heyet ile görüştü.

27 Mart 2017 Pazartesi

MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YÖNTER'İN BASIN TOPLANTISI...


MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Mecliste, Harem-Gebze hattında minibüs çalıştıran esnaflarla birlikte basın toplantısı düzenledi.

21 Mart 2017 Salı

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, partisinin İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı ile TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, ABD'ye gerçekleştirdikleri ziyaret ve yaptıkları görüşmeler hakkında bilgi verdi.

21 Mart 2017 Salı

MİLLİ SARAYLAR BİLİM VE DEĞERLENDİRME KURULU TOPLANTISI...


Milli Saraylar Bilim ve Değerlendirme Kurulu, 15 Temmuz Anıtı'nın yapımı ile Mecliste devam eden tadilat çalışmalarını görüşmek üzere TBMM Genel Sekreterliği Toplantı Salonu'nda, TBMM Başkanı Kahraman başkanlığında toplandı.

21 Mart 2017 Salı

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, KUVEYT EMİRİ İLE GÖRÜŞTÜ


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah Ahmed Cabir el Sabah ile görüştü.

21 Mart 2017 Salı

BOSNA HERSEK VE SIRBİSTAN BASIN HEYETİ TBMM'DE…


TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Erbay Kücet, Bosna Hersek ve Sırbistan'dan gelen basın heyetini kabul etti.

21 Mart 2017 Salı

TBMM'DE ÇANAKKALE MENÜS܅


18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında, bugün TBMM lokantalarında öğlen yemeğinde, yağlı buğday çorbası, üzüm hoşafı ve ekmekten oluşan Çanakkale Menüsü verildi.

20 Mart 2017 Pazartesi

ŞEHİT TÜRK DİPLOMATLAR ANILDI


Şehit Türk diplomatlar, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Ankara'da düzenlenen törenle anıldı. Törene TBMM Başkanı adına TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Erbay Kücet katıldı.

18 Mart 2017 Cumartesi

ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 102. YILI...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102'nci yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

18 Mart 2017 Cumartesi
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.