MECLİS HABER PORTALI

HOLLANDA TEMSİLCİLER MECLİSİNİN 1915 YILINDA YAŞANAN OLAYLARLA İLGİLİ KARARI DOLAYISIYLA TBMM BAŞKANLIĞININ BİLDİRİSİ

TBMM Başkanlığı tarafından, Hollanda Meclisinin 1915 olaylarıyla ilgili kararına ilişkin bir bildiri yayımlandı.

23 Şubat 2018 Cuma

CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ÇAKIRÖZER'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, düzenlediği basın toplantısında, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in, eğitim alanında verdiği hizmetler nedeniyle, Vehbi Koç Vakfının bu yılki ödülünü aldığını anımsatarak, kendisini tebrik etti.

23 Şubat 2018 Cuma

CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ DURMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Cumhuriyet'in önemli kazanımlarından olan şeker fabrikalarından 14'ünün özelleştirileceğini belirtti.

23 Şubat 2018 Cuma

CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AKIN'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında,100 liralık elektrik faturasının yaklaşık 51 lirasının enerji, 26,8 lirasının dağıtım-iletim-kayıp kaçak, 22,2 lirasının da vergilerden oluştuğuna işaret etti.

23 Şubat 2018 Cuma

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ AKÇAY'IN BASIN TOPLANTISI...


MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin demokrasi yolculuğunu ileriye taşıyacak ittifak düzenlemesine, bazı çevrelerden, özellikle CHP'den gelen "saçmalıklarla dolu" tepkileri, hayretle karşıladıklarını söyledi.

23 Şubat 2018 Cuma

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'ye alışılagelmiş hakaret ve ithamlarını sürdürdüğü savundu.

23 Şubat 2018 Cuma

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, KUVEYT MİLLİ GÜNÜ RESEPSİYONUNA KATILDI


Kuveyt’in Ankara Büyükelçisi Gassan Yusuf Abdulbari el- Zevavi’nin ev sahipliğinde Ankara'da düzenlenen resepsiyona TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ankara'daki diplomatik misyon temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

22 Şubat 2018 Perşembe

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Ahmet Aydın başkanlığında toplandı. "Yardımcı doçentlik" kadrosu yerine "doktor öğretim üyesi" kadrosunun ihdas edilmesini öngören, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek kanunlaştı.

22 Şubat 2018 Perşembe

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN'IN KABULÜ...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Cezayir Dışişleri Bakanı Abdelkader Messahel ve beraberindeki heyeti kabul etti.

22 Şubat 2018 Perşembe

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...


Plan ve Bütçe Komisyonunda, Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı kabul edildi.

22 Şubat 2018 Perşembe

KÜLTÜR VARLIKLARINI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...


Yurt dışına kaçırılan kültür varlıklarının iadelerinin sağlanması ve mevcut kültür varlıklarının korunması için kurulan Meclis Araştırma Komisyonu, AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen başkanlığında toplandı.

22 Şubat 2018 Perşembe

BAĞCILIK VE ÜZÜM ARAŞTIRMA KOMİSYONU...


Bağcılık sektörü ve üzüm üreticilerinin sorunlarının araştırılarak alınacak tedbirlerin tespit edilmesi maksadıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyon Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, komisyona yönelik "Ülke terörle mücadele ederken, üzümü konuşmanın gereksiz" gibi eleştiriler yapıldığını belirterek, "Bir yandan şeytan taşlarken, bir taraftan ibadet ediyoruz. Terörle mücadele ederken, diğer sorunlarımızı görmezden gelemeyiz." dedi.

22 Şubat 2018 Perşembe

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ KUYUCUOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, yurt dışındaki müzelerde Türkiye'deki ibadethane ve kabirlerden kaçırılmış eserleri gördüklerini söyledi.

22 Şubat 2018 Perşembe

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Mecliste düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

22 Şubat 2018 Perşembe

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ SARIBAL'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, "Eğer şeker fabrikaları özelleşecekse buralar üreticiye, Pankobirlik'e ve çiftçilere verilsin." dedi.

22 Şubat 2018 Perşembe

CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ BAKAN'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, devlet memurlarına her türlü imkan kullanılarak, doğrudan yemek hizmeti verilmesi gerektiğini belirterek, "Verdiğimiz kanun teklifi ile devlet memurlarının, yemek hakkı gasbının ortadan kaldırılmasını hedefliyoruz." dedi.

22 Şubat 2018 Perşembe

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÇİÇEK'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri ile Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Hatay'da bir dizi incelemelerde bulunduklarını söyledi.

22 Şubat 2018 Perşembe

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARABIYIK'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, beraberinde eğitimci milletvekilleriyle TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, bir ülkede eğitimin siyasetten uzak, çağdaş, bilimsel etiğe uygun, araştırma, geliştirmeye yönelik, öğrencinin yararını öncelemesi halinde, ülkenin de kalkınacağını söyledi.

22 Şubat 2018 Perşembe

CHP ADANA MİLLETVEKİLİ ÖZDİŞ'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Adana Milletvekili ve TBMM İdare Amiri İbrahim Özdiş, "AKP, kurumsal olarak FETÖ'ye karşı görünse de adı hala FETÖ ile anılan isimlerden faydalanmaya devam mı etmektedir?" sorusunu sordu.

22 Şubat 2018 Perşembe

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ KÜLÜNK'ÜN BASIN TOPLANTSI...


AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, meslek odaları temsilcileri ve taksicilerin katılımıyla TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, "Uber"in küresel korsancılığın taksicilik boyutu olduğunu söyledi.

22 Şubat 2018 Perşembe
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.