MECLİS HABER PORTALI

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN SIRBİSTAN'DA...

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Sırbistan Cumhurbaşkanı seçilen Aleksandar Vucic ile görüştü, ardından Belgrad'daki Bayraklı Camisini gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

24 Haziran 2017 Cumartesi

ESKİ TBMM BAŞKANI KARADUMAN TOPRAĞA VERİLDİ


Eski TBMM Başkanı Necmettin Karaduman'ın cenazesi, ikindi vakti Şakirin Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından, Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi.

23 Haziran 2017 Cuma

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, TÜRKİYE'NİN BELGRAD BÜYÜKELÇİLİĞİNDE...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Türkiye'nin Belgrad Büyükelçiliğini ziyaret ederek, buradaki Türk vatandaşlarıyla bir süre görüştü.

23 Haziran 2017 Cuma

TBMM'DE TOPLUMSAL CİNSİYETE DUYARLI BÜTÇELEME HAKKINDA BİLGİLENDİRME VE FARKINDALIK OLUŞTURMA TOPLANTISI…


Türkiye Büyük Millet Meclisi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu ve Birleşmiş Milletler Kadın Birimi işbirliğiyle TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatında toplumsal cinsiyete duyarlı bütçeleme hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

22 Haziran 2017 Perşembe

HDP SÖZCÜSÜ VE ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ BAYDEMiR'İN BASIN TOPLANTISI...


HDP Sözcüsü ve Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, "Adalet, eşitlik, özgürlük, onurlu bir barış talebi kimden gelirse gelsin yanındayız. Kim ki bundan muzdaripse biz onun hem yanındayız hem sözcüsüyüz." dedi.

22 Haziran 2017 Perşembe

ESKİ BAKAN ÇAĞAN'IN VEFATI...


Vefat eden eski bakanlardan İbrahim Nami Çağan için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi.

20 Haziran 2017 Salı

CHP MANİSA MİLLETVEKİLİ NURLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


TBMM Milli Savunma Komisyonunun CHP'li üyeleri Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ve Hatay Milletvekili Birol Ertem ile bazı CHP milletvekilleri, üzerinde "adalet" yazan tişörtlerle parlamentoda basın toplantısı düzenledi.

20 Haziran 2017 Salı

AYNALIKAVAK KASRI MUSİKİ MÜZESİ AÇILIŞ TÖRENİ...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Sultan III. Ahmet tarafından yaptırılan Aynalıkavak Kasrı'nın, Musiki Müzesi halinde düzenlenerek hizmete alınması törenine katıldı.

19 Haziran 2017 Pazartesi

HDP VAN MİLLETVEKİLİ BOTAN'IN BASIN TOPLANTISI...


HDP Van Milletvekili Lezgin Botan, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin her gün yeni bir kriz ve "darbeyle" güne başladığını savundu.

19 Haziran 2017 Pazartesi

İNSAN HAKLARINI İNCELEME KOMİSYONU BAŞKANI YENEROĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, beraberinde Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Başkan ve yöneticileri ile Mecliste düzenlediği toplantıda, Avrupa'da yaşayan Türk toplumunun sorunlarına değindi.

19 Haziran 2017 Pazartesi

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Kıbrıs'taki müzakerelerde kritik bir aşamaya gelindiğine dikkati çekerek, Türkiye'nin dış politikayla sıkıştırıldığında, eli kolu bağlandığında, kritik konularda taviz vermeye yatkın hale getirilmesinin bir strateji olduğunu söyledi.

19 Haziran 2017 Pazartesi

ADALET KOMİSYONU...


Bölge Adliye ve Bölge İdare Mahkemelerinin İşleyişinde Ortaya Çıkan Sorunların Giderilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı ve İş mahkemelerinin kuruluş, görev, yetki ve yargılama usulünü yeniden düzenleyen İş Mahkemeleri Kanunu Tasarısı, Adalet Komisyonunda kabul edildi.

19 Haziran 2017 Pazartesi

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAN'IN KABULÜ...


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Mecliste Çin Sosyal Bilimler Akademisi Çin Sınır Eğitim Enstitüsü Genel Müdürü Şing Guangçıng ve beraberindeki heyeti kabul etti.

19 Haziran 2017 Pazartesi

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ TURAN'IN BASIN TOPLANTISI...


AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, düzenlediği basın toplantısında, birkaç gün önce CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek'in, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında tutuklama kararı veren hakimin kendisiyle bir masada uygunsuz fotoğraflarının olduğunu iddia ettiğini söyledi.

19 Haziran 2017 Pazartesi
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.