MECLİS HABER PORTALI

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN ŞEHİT YAKINLARINA İFTAR VERDİ

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, TBMM Tören Salonunda şehit yakınlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN'IN KABULÜ...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Azerbaycan Diaspora İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Fuad Muradov ve beraberindeki heyeti kabul etti.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA...


TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajla ilgili olarak basında yer alan bazı haberler üzerine bir açıklama yaptı.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN MECLİS PERSONELİNE İFTAR VERDİ


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Halkla İlişkiler Binası Personel Lokantasında Meclis personeline iftar yemeği verdi.

21 Mayıs 2018 Pazartesi

MHP İZMİR MİLLETVEKİLİ VURAL'IN BASIN TOPLANTISI...


MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, partisinden 27. Dönem Milletvekili adayı olarak gösterilmemesine ilişkin, "Bu safhada ilan edilen tercih ve takdir sonucunda milletvekilliği görev ve temsilim sona ermiştir." dedi.

18 Mayıs 2018 Cuma

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN TGTV İFTARINA KATILDI


Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) geleneksel iftarı, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

18 Mayıs 2018 Cuma

"ZULME LANET KUDÜS'E DESTEK" MİTİNGİ...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Yenikapı Miting Alanı'nda Filistin halkına destek amacıyla gerçekleştirilen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitinginde yaptığı konuşmada, barış ve huzur içinde geçirmeyi ümit ettikleri ramazan ayını hüzne ve kana boğanlara duydukları öfke ve nefreti göstermek ve Kudüs'ün statüsünü değiştirmek isteyenlere "Hayır" demek için burada olduklarını söyledi.

18 Mayıs 2018 Cuma

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN'IN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları sebebiyle bir mesaj yayımladı.

18 Mayıs 2018 Cuma

CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ USLUER'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, tek başına, ittifak ettiği partiden de bağımsız olarak adeta toplumu kışkırtırcasına af konusunda yaptığı açıklamaları doğru bulmadığını söyledi.

17 Mayıs 2018 Perşembe

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÇİÇEK'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Millet İttifakı adayının yüzde 55 gibi bir oyla Cumhurbaşkanı olacağına inandığını söyledi.

17 Mayıs 2018 Perşembe

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın İstanbul'da İsrail'in Gazze'deki katliamına karşı düzenleyeceği mitinge ilişkin, "Yürütmenin bütün gücünü, hatta fazlasını elinde tutan birinin miting yapması, vatandaşı oyalamaktan başka bir şey değildir. Miting yapmayın, icraat yapın, yaptırım uygulayın." dedi.

17 Mayıs 2018 Perşembe

HDP BATMAN MİLLETVEKİLİ ASLAN'IN BASIN TOPLANTISI...


HDP Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, "Ramazan ayında Filistinli kardeşlerimiz İsrail tarafından katledilmektedir." dedi.

17 Mayıs 2018 Perşembe

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ CORA'NIN BASIN TOPLANTISI...


AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, dün Meclisin tatile girdiğini anımsatarak, 26. Dönem'de yoğun yasama çalışmaları yürüttüklerini söyledi.

17 Mayıs 2018 Perşembe
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.