MECLİS HABER PORTALI

TBMM BAŞKANI YILDIRIM ERZİNCAN'DA...

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Erzincan'a gitti. TBMM Başkanı Yıldırım, Refahiye ilçesinde yapımı devam eden hastane, emniyet müdürlüğü, bölge trafik istasyonu, hastane lojmanı ve okul inşaatlarını inceledi, vatandaşlarla bir araya geldi.

20 Temmuz 2018 Cuma

ADALET KOMİSYONU...


Terörle mücadelede yeni düzenlemeler içeren, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi.

20 Temmuz 2018 Cuma

İYİ PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ARKAZ'IN BASIN AÇIKLAMASI...


İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, Türkiye'nin birçok sorunu varken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öpmesinin magazin haline getirildiğini savunarak, "Çok çok üzerinde durdular. Çok çok üzerinde durulacak bir hareket değil." dedi.

20 Temmuz 2018 Cuma

CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ BEKO'NUN BASIN TOPLANTISI...


CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, Mecliste bazı sendikaların genel başkanlarıyla birlikte düzenlediği basın toplantısında, Asgari Ücret Tespit Komisyonunun Cumhurbaşkanına bağlanmasının Anayasa'ya aykırı olduğunu savundu.

20 Temmuz 2018 Cuma

ESKİ MİLLETVEKİLİ AKIN ÖZDEMİR VEFAT ETTİ


14. Dönem İzmir Milletvekili Akın Özdemir (83) vefat etti.

20 Temmuz 2018 Cuma

HDP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ PİROĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


HDP İstanbul Milletvekili Musa Piroğlu,TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, engellilerin yaşadıkları sorunların Meclis bünyesinde bile yeterince kavranmadığını savundu.

20 Temmuz 2018 Cuma

CHP'NİN ADALET KOMİSYONU ÜYELERİNİN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul milletvekilleri Zeynel Emre ve İbrahim Kaboğlu, CHP'nin Adalet Komisyonu üyeleriyle Mecliste basın toplantısı düzenledi.

20 Temmuz 2018 Cuma

TBMM BAŞKANI YILDIRIM'IN 20 TEMMUZ BARIŞ VE ÖZGÜRLÜK BAYRAMI MESAJI...


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı sebebiyle bir mesaj yayımladı.

19 Temmuz 2018 Perşembe

ADALET KOMİSYONU...


Adalet Komisyonunda, terörle mücadelede yeni düzenlemeler içeren "Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi"nin ilk 13 maddesi kabul edildi.

19 Temmuz 2018 Perşembe

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, yeni dönemde oluşan Mecliste ilk komisyon toplantısının görüşülmeye başlandığını anımsattı.

19 Temmuz 2018 Perşembe

CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ TÜZÜN'ÜN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Mecliste, Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer ve Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu ile basın toplantısı düzenledi.

19 Temmuz 2018 Perşembe

TBMM BAŞKANI YILDIRIM ERZİNCAN'DA...


TBMM Başkanı Yıldırım, Erzincan'da Vali Ali Arslantaş'ı, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş ve Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'u ziyaret ederek bir süre görüştü.

18 Temmuz 2018 Çarşamba

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ MUŞ'UN BASIN AÇIKLAMASI...


AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Mecliste gazetecilere yaptığı açıklamada, bedelli askerlik düzenlemesinin de bulunduğu "torba kanun" teklifini Meclis Başkanlığına sunduklarını belirtti.

18 Temmuz 2018 Çarşamba

BBP GENEL BAŞKANI DESTİCİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, partilerinin dokuz yıl sonra yeniden Mecliste olduğuna işaret ederek, partisinin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmet, minnet ve şükranla andıklarını bildirdi.

18 Temmuz 2018 Çarşamba

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Mecliste düzenliği basın toplantısında, ABD Başkanı Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Helsinki'de gerçekleştirilen zirvede, Suriye'nin geleceği konusunda ana parametrelerde anlaştığını belirtti.

18 Temmuz 2018 Çarşamba

HDP GRUP BAŞKANVEKİLİ BİLGEN'İN BASIN TOPLANTISI...


HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Mecliste düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

18 Temmuz 2018 Çarşamba

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, bazı CHP'li milletvekilleri ile Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Meclisin beklenenin aksine çalışmalarına bir süre daha devam edecek gibi göründüğünü söyledi.

18 Temmuz 2018 Çarşamba

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ YALIM'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, özel sektörde çalışıp askerliğini yapmamış vatandaşların, askerlik için 28 gün iş yerinden ayrılmasının ciddi sıkıntıya yol açabileceğini savundu.

18 Temmuz 2018 Çarşamba

CHP GRUP TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grubu'nda yaptığı konuşmada, tutuklu CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun da aralarında olması gerektiğini söyledi.

17 Temmuz 2018 Salı

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanı Binali Yıldırım başkanlığında toplandı.

17 Temmuz 2018 Salı

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ TURAN'IN BASIN TOPLANTISI...


AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, TBMM Basın Kapısı önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, dün, terörle mücadelede büyük imkan sağlayan kanun teklifiyle bilgi verdiğini anımsattı.

17 Temmuz 2018 Salı

CHP TEKİRDAĞ MİLELTVEKİLİ YÜCEER'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 9 gün önce meydana gelen tren kazasında tarihin en büyük facialarından birinin yaşandığını, 24 vatandaşın hayatını kaybettiğini anımsattı.

17 Temmuz 2018 Salı

TBMM BAŞKANI YILDIRIM, ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, 27'nci Dönem Başkanlık Divanı Heyeti ile Anıtkabir'i ziyaret etti.

17 Temmuz 2018 Salı
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.