MECLİS HABER PORTALI

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, ARNAVUTLUK MECLİS BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Arnavutluk'un başkenti Tiran'daki temasları kapsamında, Meclis Başkanı İlir Meta ile bir araya geldi. Temaslarının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çiçek, Cumhurbaşkanı Nişani ve Meclis Başkanı Meta ile yaptığı görüşmelerde, iki ülke arasındaki ilişkileri ve yarın yapılacak toplantıyı ele aldıklarını söyledi.

22 Mayıs 2015 Cuma

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK'İN ARNAVUTLUK TEMASLARI...


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Güneydoğu Avrupa Ülkeleri Parlamenter Asamblesi (GDAÜ PA) toplantısına katılmak ve resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Arnavutluk'ta Zyber Halluli Yetimhanesi'ni ziyaret etti.

22 Mayıs 2015 Cuma

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, ARNAVUTLUK'TA CUMHURBAŞKANI NİŞANİ İLE GÖRÜŞTÜ


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Arnavutluk'un başkenti Tiran'daki temasları kapsamında, Cumhurbaşkanı Buyar Nişani tarafından kabul edildi.

22 Mayıs 2015 Cuma

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, ARNAVUTLUK'TA...


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Güneydoğu Avrupa Ülkeleri Parlamenter Asamblesi (GDAÜ PA) toplantısına katılmak ve resmi temaslarda bulunmak üzere Arnavutluk'a gitti.

22 Mayıs 2015 Cuma

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, ENSAR VAKFI ANKARA ŞUBESİ'NCE DÜZENLENEN KONFERANSA KATILDI


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Bir ülkenin yargısının ve ordusunun yedeği yoktur. Bunlar bir devlet için olmazsa olmaz temel kurumlardır. O nedenle Türkiye'de bir an evvel bu yargının içeriden ve dışarıdan müdahalelerden kendisini koruması, kollaması ve asli görevine dönmesi lazım" dedi.

21 Mayıs 2015 Perşembe

TBMM'DE ÖGRENCİLERE ÇİZGİ FİLM GÖSTERİSİ…


TBMM'yi ziyaret eden öğrenciler, TBMM Çocuk internet sitesinin kahramanları Ali ve Ayşe'nin çizgi filmlerini izledi.

21 Mayıs 2015 Perşembe

ESKİ MİLLETVEKİLİ AKSOY'UN VEFATI...


Vefat eden 14. ve 15. Dönem Kırşehir Milletvekilliği yapan Mustafa Aksoy için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi. Aksoy TBMM'deki törenle uğurlandı.

21 Mayıs 2015 Perşembe

5. İÇ DENETİM FARKINDALIK ÖDÜLLERİ…


Türkiye Büyük Millet Meclisi İdari Teşkilatı, Türkiye İç Denetim Enstitüsü'nün bu yıl beşincisi düzenlenen "İç Denetim Farkındalık Ayı" etkinlikleri kapsamında, "İç Denetim Farkındalık Ödülü"ne hak kazandı. İstanbul'da düzenlenen törende ödülü, TBMM Genel Sekreteri Dr. İrfan Neziroğlu aldı.

21 Mayıs 2015 Perşembe
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.