MECLİS HABER PORTALI

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ GÖK'ÜN BASIN TOPLANTISI...

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, dokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişikliği teklifinin görüşüldüğü TBMM Anayasa Komisyonu'ndaki kavgaya ilişkin, "Eşkıya, Meclis'e hükümdar olmaya çalışıyor. AKP bu şiddet uygulayan milletvekilleriyle hesaplaşmalıdır." dedi.

29 Nisan 2016 Cuma

TBMM GENEL SEKRETERLİĞİ'NDEN BASIN AÇIKLAMASI...


TBMM Genel Sekreterliği, dün Anayasa Komisyonu'nda yaşanan tartışmalara milletvekili danışmanlarının dahil olması ile iglili basın açıklaması yaptı.

29 Nisan 2016 Cuma

SANAYİ, TİCARET, ENERJİ, TABİİ KAYNAKLAR, BİLGİ VE TEKNOLOJİ KOMİSYONU...


Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu, AK PARTİ Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız başkanlığında, Elektrik Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni görüşmek üzere toplandı.

28 Nisan 2016 Perşembe

KİT KOMİSYONU...


Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu'nda (KİT), Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ile Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş'nin (TPPD) 2013 ve 2014 yılı bilanço hesapları ibra edildi.

28 Nisan 2016 Perşembe

TBMM'YE BİREYSEL BAŞVURU YOLLARININ TANITILMASI VE DESTEKLENMESİ PROJESİ KAPANIŞ TOPLANTISI


Yasama Derneği'nin (YASADER), "TBMM'ye Bireysel Başvuru Yollarının Tanıtılması ve Desteklenmesi Projesi" adıyla başlattığı, Hollanda Büyükelçiliğinin MATRA Programı çerçevesinde finanse ettiği projenin kapanış toplantısı bugün TBMM'de yapıldı.

28 Nisan 2016 Perşembe

ÇOCUKLARA YÖNELİK İSTİSMAR OLAYLARININ ARAŞTIRILMASI KOMİSYONU...


Cinsel İstismar Başta Olmak Üzere Çocuklara Yönelik Her Türlü İstismar Olaylarının Araştırılarak Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonu, AK PARTİ Bartın Yılmaz Tunç başkanlığında toplandı.

28 Nisan 2016 Perşembe

ANAYASA KOMİSYONU...


Anayasa Komisyonu, hakkında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasını içeren Anayasa değişikliği teklifini görüşmek üzere toplandı. Dokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişiklik teklifinin görüşüldüğü TBMM Anayasa Komisyonu'nda, AK PARTİ ile HDP'li milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıkmasının ardından çalışmalar Pazartesi gününe ertelendi.

28 Nisan 2016 Perşembe

DIŞİŞLERİ KOMİSYONU...


Dışişleri Komisyonu'nda uluslararası anlaşmaların onaylanmasının uygun bulunduğuna dair 10 kanun tasarısı kabul edildi.

28 Nisan 2016 Perşembe

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ ERTEM'NİN BASIN TOPLANTISI...


CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Kilis'teki incelemelerine ilişkin bilgi verdi.

28 Nisan 2016 Perşembe

CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ PURÇU'NUN BASIN TOPLANTISI...


TBMM Katip üyesi, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Sincan Saraycık'ta oturan bir grup vatandaşla, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.

28 Nisan 2016 Perşembe

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ İRGİL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Bursa'da meydana gelen intihar saldırısıyla ilgili Bursalılara geçmiş olsun, yaralılara acil şifalar dileklerini iletti.

28 Nisan 2016 Perşembe

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ERDEM'İN BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTILI TOPLANTISI...


AK PARTİ İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Meclis'te basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Erdem, "Q" klavye yerine "F" klavye kullanılmasının önemine işaret ederek, "(Q) klavye bırakın Türkçeyi, İngilizce için de zor yazılan bir klavye. 'F' klavye ile daha doğru ve hızlı yazılır." dedi.

28 Nisan 2016 Perşembe

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÇİÇEK'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

28 Nisan 2016 Perşembe

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ KUYUCUOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Mersin'deki nükleer santrali işletecek olan Akkuyu Nükleer A.Ş'nin en fazla yüzde 49 oranında ortak alabileceğini anımsatarak, "Ajanslardan aldığımız bilgilere göre, bu ortağın Cengiz İnşaat olacağı belirtilmektedir." ifadesini kullandı.

28 Nisan 2016 Perşembe
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.