MECLİS HABER PORTALI

TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU BAŞKANI BOZKIR'IN KABULÜ...

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Arnavutluk Parlamentosu Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Mimi Kodheli ve beraberindeki heyetle bir araya geldi.

26 Eylül 2018 Çarşamba

HDP GRUP BAŞKANVEKİLİ BİLGEN'İN BASIN TOPLANTISI...


HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, MHP'nin, Bazı Suçlarla İlgili Ceza Sürelerinin Şartlı İndirimi ile Tutuklu ve Hükümlülerin Salıverilmesine Dair Kanun Teklifi'ne ilişkin görüşlerini paylaştı.

26 Eylül 2018 Çarşamba

TBMM BAŞKANI YILDIRIM, SEMERKANT'TA...


TBMM Başkanı Binali Yıldırım resmi ziyarette bulunduğu Özbekistan’da tarihi Semerkant şehrinde incelemelerde bulundu.

25 Eylül 2018 Salı

HDP İZMİR MİLLETVEKİLİ ÇEPNİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, partisinden bir grup milletvekiliyle Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, "Bozkırın tezenesi" olarak bilinen ünlü halk ozanı Neşet Ertaş'ı ölümünün 6. yılında andı.

25 Eylül 2018 Salı

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ'UN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.

25 Eylül 2018 Salı

CHP GENEL SEKRETERİ HAMZAÇEBİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, tarım sektörünün önemli bir ürünü olan fındıkla ilgili görüşlerini dile getirdi.

25 Eylül 2018 Salı

TBMM BAŞKANI YILDIRIM, ÖZBEKİSTAN CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev tarafından kabul edildi.

24 Eylül 2018 Pazartesi

HDP KOCAELİ MİLLETVEKİLİ GERGERLİOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, "Kocaeli'nin Körfez ilçesinde yaşayan ve kaza geçirmesinden sonra iki aydır işsiz olan 45 yaşındaki İsmail Devrim'in, oğluna okul kıyafetini alamadığı gerekçesiyle intihar etmesinin son derece dramatik olduğunu" belirtti.

24 Eylül 2018 Pazartesi

CHP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, dış politikanın hiç olmadığı kadar iç gelişmelerle doğrudan orantılı hale geldiğini savundu.

24 Eylül 2018 Pazartesi

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


İYİ Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan YEP ve ekonomik gelişmelere ilişkin eleştirilerde bulundu.

24 Eylül 2018 Pazartesi

TBMM BAŞKANI YILDIRIM ÖZBEKİSTAN'DA TİKA TÖRENİNE KATILDI


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Türk İşbirliği ve Kalkınma Ajansının (TİKA) 50 ambulans ve 20 mobil ofis araçlarının teslimi için düzenlenen törene katıldı.

24 Eylül 2018 Pazartesi

CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ KAYA'NIN BASIN TOPLANTISI...


CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, döviz kurunda yaşanan dalgalanma nedeniyle birçok üründe fiyatların arttığını ancak fındık fiyatlarının düştüğünü söyledi.

24 Eylül 2018 Pazartesi

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILDIZ VE MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ USTA'NIN BASIN AÇIKLAMASI


MHP, 19 Mayıs 2018 tarihine kadarki suçlara ilişkin 5 yıl şartlı indirim öngören kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu.

24 Eylül 2018 Pazartesi

TBMM BAŞKANI YILDIRIM'IN ÖZBEKİSTAN TEMASLARI...


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, resmi ziyarette bulunduğu Özbekistan’da Parlamento Başkanı Nuriddincan İsmailov ve Senato Başkanı Nigmatulla Yoldaşev ile ayrı ayrı görüştü.

24 Eylül 2018 Pazartesi
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.