MECLİS HABER PORTALI

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, BAYKAL'I HASTANEDE ZİYARET ETTİ

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin, "İnşallah iyiye doğru giden bir durum var, şifa ve sağlık diliyorum. Baykal'a nice hizmetler yine nasip olur inşallah. Değerli bir devlet adamı, kıymetli bir insan." dedi.

17 Ekim 2017 Salı

TBMM'DE BUGÜN…


TBMM Genel Kurulu saat 15:00'te toplanacak. Genel Kurulda, OHAL'in 3 ay süreyle uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi ile Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı görüşülecek. Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu saat 16:00'da toplanacak. MHP Grup Toplantısı saat 10:30'da, AK Parti Grup Toplantısı saat 11:15'te, HDP Grup Toplantısı saat 12:30'da ve CHP Grup Toplantısı saat 13:30'da başlayacak.

17 Ekim 2017 Salı

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Ahmet Aydın Başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, CHP'nin Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan hakkında verdiği gensoru önergesinin gündeme alınması kabul edilmedi. Genel Kurulda ayrıca, yapılan oylamada, RTÜK üyeliğine, AK Parti kontenjanından Ebubekir Şahin ve Taha Yücel; CHP kontenjanından İlhan Taşçı seçildi.

16 Ekim 2017 Pazartesi

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...


AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplanan Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülen "torba tasarının" dört maddesi daha kabul edildi.

16 Ekim 2017 Pazartesi

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN BAYKAL'IN DURUMU HAKKINDA BİLGİ ALDI


TBMM Başkanı İsmail Kahraman Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Kahraman, Deniz Baykal'ın kısa zamanda sağlığına kavuşması temennisinde bulundu.

16 Ekim 2017 Pazartesi

YURT DIŞINA KAÇIRILAN KÜLTÜR VARLIKLARINI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...


Yurt dışına kaçırılan kültür varlıklarının iadelerinin sağlanması ve kültür varlıklarının korunması amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu Başkanlığına, AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen seçildi.

16 Ekim 2017 Pazartesi

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ İRGİL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, TBMM'de düzenlediği basın toplansında, Türkiye'nin en önemli gündem maddelerinden birinin Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) olduğunu söyledi.

16 Ekim 2017 Pazartesi

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ŞAHİN USTA'NIN BASIN TOPLANTISI...


AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Avrupa Konseyi'nce, Vaclav Havel İnsan Hakları Ödülü'nün FETÖ'den tutuklu eski YARSAV Başkanı Murat Aslan'a verilmesine ilişkin "Bu açıkca FETÖ'ye destektir, Konseyin çok büyük ayıbıdır." değerlendirmesinde bulundu.

16 Ekim 2017 Pazartesi

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında dış politikaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

16 Ekim 2017 Pazartesi

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, bu sabah bütün Türkiye'yle birlikte CHP milletvekillerinin yüreklerinin ağzına geldiğini, eski genel başkanları Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili aldıkları haberin, kendilerini çok korkuttuğunu ve üzdüğünü söyledi.

16 Ekim 2017 Pazartesi

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TORUN'UN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlamalarında konuşturmayacağını ifade ettiğini anımsatarak, "Halk iradesine hiçbir zaman, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı engel olamaz. Gerekirse belediye başkanımız halkla kutlar Çanakkale Zaferi'ni." diye konuştu.

16 Ekim 2017 Pazartesi

2017 YILI TBMM PERSONELİ 11. FUTBOL TURNUVASI


TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı personeli arasında dostluk ve dayanışmayı arttırmak için düzenlenen "2017 Yılı TBMM Personeli 11. Futbol Turnuvası" bugün başladı.

16 Ekim 2017 Pazartesi

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, PAB 137. GENEL KURULUNDA KONUŞMA YAPTI


Parlamentolararası Birlik (PAB) Genel Kurulu'na katılan TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Güney Kıbrıs Rum Kesimi ve Ermenistan temsilcilerinin iddialarını çürüttü.

15 Ekim 2017 Pazar

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN RUSYA'DA...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Yeni Zelanda, Pakistan ve Meksika Meclis Başkanları ile görüştü.

15 Ekim 2017 Pazar

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, RUSYA'DA APA TOPLANTISINA KATILDI


Parlamentolararası Birlik (PAB) 137. Genel Kurulu dolayısıyla Rusya'ya giden Kahraman, beraberindeki heyetle birlikte, Tavrichesky Sarayı'nda gerçekleştirilen Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Toplantısı'na katıldı.

14 Ekim 2017 Cumartesi

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, RUSYA'DA IRAK MECLİS BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Parlamentolararası Birlik (PAB) 137. Genel Kurulu açılış törenine katıldı. Kahraman ayrıca, Irak Meclis Başkanı Selim Cuburi ile heyetlerarası görüşme gerçekleştirdi.

14 Ekim 2017 Cumartesi

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, RUSYA'DA VOLODIN İLE GÖRÜŞTÜ


Parlamentolararası Birlik (PAB) 137. Genel Kurulu dolayısıyla Rusya'ya giden Kahraman, beraberindeki heyetle Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması Başkanı Vyaçeslav Volodin ile görüştü.

14 Ekim 2017 Cumartesi
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.