MECLİS HABER PORTALI

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, ANKARA'DAKİ BÜYÜKELÇİ EŞLERİNE YEMEK VERDİ

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Ankara'daki büyükelçi eşleri onuruna TBMM Tören Salonu'nda kahvaltı verdi.

21 Ekim 2016 Cuma

ABD SAVUNMA BAKANI CARTER, TBMM'DE...


ABD Savunma Bakanı Ashton Carter, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimine ilişkin, "Demokrasi ve özgürlükleri için savaşan insanların o görüntüleri dünyada ve Amerika'da herkes tarafından görüldü. Bence herkes bu korkunç olayın kahramanları ve şehitlerine hayranlık duyuyordur." dedi.

21 Ekim 2016 Cuma

MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ DEPBOYLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Başta Cinsel İstismar Olmak Üzere Çocuklara Yönelik Her Türlü İstismar Olaylarının Araştırılarak Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonu'nun çalışmalarının eksik ve yetersiz olduğunu savundu.

21 Ekim 2016 Cuma

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ TANRIKULU'NUN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini, yurttaşların demokrasiye sahip çıkma iradesinin ve siyasi partilerin ortak tutumunun boşa çıkarttığını belirtti.

21 Ekim 2016 Cuma

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ BEKAROĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Meclis'te gündeme ilişkin basın toplantısı yaptı.

21 Ekim 2016 Cuma

TBMM İDARE AMİRİ USLU'NUN KABUL܅


TBMM İdare Amiri ve AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, "Vatanıma Dönüyorum" projesi kapsamında Türkiye'ye gelen öğrenci grubunu kabul etti.

21 Ekim 2016 Cuma

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi başkanlığında toplandı. Ticari İşlemlerde Taşınır Rehni Kanunu Tasarısı, Genel Kurul'da kabul edildi.

20 Ekim 2016 Perşembe

İÇİŞLERİ KOMİSYONU...


İçişleri Komisyonunda, Ankara'nın Kazan ilçesinin adının "Kahramankazan" olarak değiştirilmesi ve 15 Temmuz'un, resmi tatil ilan edilmesine dair kanun teklifi kabul edildi.

20 Ekim 2016 Perşembe

FETÖ 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ ARAŞTIRMA KOMİSYONU...


Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini araştırmak amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu, AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek başkanlığında toplandı.

20 Ekim 2016 Perşembe

CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ ÇIRAY'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Hilmi Özkök'ün, FETÖ'nün darbe girişimini araştırmak amacıyla kurulan komisyonda yaptığı açıklamalarla ilgili, "Özkök, AKP hükümetinin, TSK yüksek kademesinin tam bir görüş birliği içinde yaptığı uyarıları ve tavsiyeleri hiçbir şekilde dikkate almadığını açıkça ortaya koymuştur." dedi.

20 Ekim 2016 Perşembe

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YEDEKCİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, öğrenci ve öğretmenlerin mağdur edilmemesi gerektiğini belirterek, "Proje okullar yönetmeliği derhal geri çekilmelidir." dedi.

20 Ekim 2016 Perşembe

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ SARIBAL'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Hükümetin açıkladığı çeltik alım fiyatının üreticiyi açlığa mahkum edeceğini öne sürdü.

20 Ekim 2016 Perşembe

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ERDEM'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlar toplantısında, "Dün akşam Putin ile görüşmem oldu. Bu görüşmede Halep'i konuştuk ve saat 22.00 itibarıyla hava bombardımanını durduklarını ifade ettiler. El Nusra'nın orayı terk etmesi noktasında kendilerinin ricası oldu. Arkadaşlarımıza bu konuda gerekli talimatları verdik." dediğini belirterek, bu ifadenin yenilir yutulur olmadığını söyledi.

20 Ekim 2016 Perşembe

CHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ DEMİR'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesinin 24 saat aralıksız hizmet veren ve en iyi cihazlara sahip olan görüntüleme ünitesinin özelleştirilmesine karşı olduklarını belirtti.

20 Ekim 2016 Perşembe

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AYHAN'IN BASIN TOPLANTISI...


MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, "Yeni Orta Vadeli Program'a göre, 2016 ve 2017 yılında hem büyüme azalacak, bütçe açığı büyüyecek hem de cari açık artacak, işsizlik çift hanede kalacak. Yani Türkiye'nin hiçbir temel problemine çözüm getirilmeyecektir." dedi.

20 Ekim 2016 Perşembe

CHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ GÜRER'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Niğde Milletvekili Fethi Gürer, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, elma üreticinin zor durumda olduğunu ifade etti.

20 Ekim 2016 Perşembe
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.