MECLİS HABER PORTALI

TBMM'DE BUGÜN…

CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz saat 11.00'de, HDP Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım saat 12.00'de ve Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ saat 13.00'de basın toplantısı düzenleyecek.

27 Mart 2017 Pazartesi

MİLLİ SARAYLAR BİLİM VE DEĞERLENDİRME KURULU TOPLANTISI...


Milli Saraylar Bilim ve Değerlendirme Kurulu, 15 Temmuz Anıtı'nın yapımı ile Mecliste devam eden tadilat çalışmalarını görüşmek üzere TBMM Genel Sekreterliği Toplantı Salonu'nda, TBMM Başkanı Kahraman başkanlığında toplandı.

21 Mart 2017 Salı

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, KUVEYT EMİRİ İLE GÖRÜŞTÜ


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah Ahmed Cabir el Sabah ile görüştü.

21 Mart 2017 Salı

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, partisinin İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı ile TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, ABD'ye gerçekleştirdikleri ziyaret ve yaptıkları görüşmeler hakkında bilgi verdi.

21 Mart 2017 Salı

BOSNA HERSEK VE SIRBİSTAN BASIN HEYETİ TBMM'DE…


TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Erbay Kücet, Bosna Hersek ve Sırbistan'dan gelen basın heyetini kabul etti.

21 Mart 2017 Salı

MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YÖNTER'İN BASIN TOPLANTISI...


MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Mecliste, Harem-Gebze hattında minibüs çalıştıran esnaflarla birlikte basın toplantısı düzenledi.

21 Mart 2017 Salı

TBMM'DE ÇANAKKALE MENÜS܅


18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında, bugün TBMM lokantalarında öğlen yemeğinde, yağlı buğday çorbası, üzüm hoşafı ve ekmekten oluşan Çanakkale Menüsü verildi.

20 Mart 2017 Pazartesi

ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 102. YILI...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102'nci yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

18 Mart 2017 Cumartesi

ŞEHİT TÜRK DİPLOMATLAR ANILDI


Şehit Türk diplomatlar, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Ankara'da düzenlenen törenle anıldı. Törene TBMM Başkanı adına TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Erbay Kücet katıldı.

18 Mart 2017 Cumartesi

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ALTAY'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Büyükelçilik, konsolosluk binalarından propaganda yapmak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sakarya'da okulları kapatıp, küçücük yavruları ıslak kedi gibi yağmur altında saatlerce propaganda yapmasıyla aynı ayıp niteliğindedir." dedi.

17 Mart 2017 Cuma

ESKİ KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI TAŞÇIOĞLU VEFAT ETTİ


Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Mükerrem Taşçıoğlu vefat etti.

17 Mart 2017 Cuma

TBMM KANUNLAR VE KARARLAR BAŞKANLIĞI, EMEKLİ MÜDÜR BEDİA YAĞIZ İLE EMEKLİ DAİRE BAŞKANI GÜNDÜZ DİNÇER İLE BİR ARAYA GELDİ


TBMM Kanunlar ve Kararlar Başkanlığı, Cumhuriyet Senatosu Kanunlar ve Kararlar Emekli Müdürü Bedia Yağız ve emekli Daire Başkanı Gündüz Dinçer ile Meclis'te bir araya geldi.

17 Mart 2017 Cuma
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.