MECLİS HABER PORTALI

TBMM'DE BUGÜN…

TBMM Genel Kurulu saat 14:00'te toplanacak. Genel Kurul'da bugün TBMM İçtüzüğü değişiklik teklifi üzerindeki görüşmeler devam edecek. CHP istanbul Milletvekili Eren Erdem saat 10:30'da, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek saat 11:00'de, Isparta Bağımsız Milletvekili Nuri Okutan saat 11:30'da, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal saat 12:00'de, CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz saat 12:30'da, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir saat 13:00'te, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm saat 13:30'da, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner saat 14:30'da basın toplantısı düzenleyecek. Çölyak Hastalığını Araştırma Komisyonu saat 15:00'te toplanacak.

27 Temmuz 2017 Perşembe

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Ahmet Aydın başkanlığında toplandı.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, BAŞBAKAN YARDIMCISI ÇAVUŞOĞLU'NU ZİYARET ETTİ


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nu ziyaret etti.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, ADALET BAKANI GÜL'Ü ZİYARET ETTİ


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ü ziyaret etti

26 Temmuz 2017 Çarşamba

TBMM BAŞKANI, DANIŞTAY BAŞKANI GÜNGÖR'Ü ZİYARET ETTİ


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör'ü ziyaret ederek yeniden seçilmesinden dolayı kutladı.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...


TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın dün yaptığı basın toplantısındaki beyanları dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ DELİGÖZ'ÜN BASIN TOPLANTISI...


AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, "Cumhurbaşkanımızın dünkü grup toplantısında duyurmuş olduğu gibi artık burası ajanların cirit atacağı bir ülke değildir." dedi.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ÖZKAN'IN BASIN TOPLANTISI...


AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, İsrail’in Harem-i Şerife müslümanların girişine ve ibadetine engel olan tavrını ve ısrarını şiddetle kınadıklarını belirterek, olayların biran önce son bularak, barış ortamının tesis edilmesi gerektiğini söyledi.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ DOĞAN'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan, Kınalıada Platformu Sözcüsü Nurhan Çetinkaya ile TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, İstanbul'un büyük sorunlarla boğuştuğunu, hızla kimliğini, doğasını ve tarihi dokusunu yitirdiğini savundu.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÇONKAR, NATO PA TÜRK GRUBU BAŞKANI SEÇİLDİ


AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar, NATO Parlamenter Asamblesi (NATO PA) Türk Grubu Başkanlığına seçildi.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ SARIBAL'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Anıtkabir üzerinde bazı planlamaların yürüdüğünü ifade ederek, "Doğal SİT alanı olan bu bölgede perde arkasında yapılan bu değişiklikler, farklı farklı bakanlıkların farklı farklı söylemleri, belediyenin farklı kararları netleşmemiş görünüyor. Ama soru işaretleri var." değerlendirmesinde bulundu.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

TERÖR MAĞDURU KIZ ÇOCUKLARI TBMM'DE...


TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, Türk Diyanet Vakfı ve Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) iş birliğiyle Şırnak, Mardin, Cizre illerinden gelen terör mağduru kız çocuklarından oluşan heyeti kabul etti.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ İRGİL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, Milli Eğitim Bakanlığının son 4 ayda, özünde çocukların psikolojisini, fizyolojisini, beyinsel gelişimini, barınma ve güvenliğini, hakkını önemsemeyen, hatta gasp eden kararlara imza attığını iddia etti.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YARKADAŞ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, "iTaksi projesi, huzur ve güveni sağlamak amacıyla kamuoyuna sunulsa da özünde bir rant projesidir." görüşünü savundu.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

HDP BATMAN MİLLETVEKİLİ BAŞARAN'IN BASIN TOPLANTISI...


HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra ilan edilen OHAL'le Türkiye'nin hukuk devleti olma vasfını kaybettiğini söyledi.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Ahmet Aydın başkanlığında toplandı.

25 Temmuz 2017 Salı

CHP GRUP TOPLANTISI...


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "İsrail hükümetinin Mescid-i Aksa'da ibadet yapılmasını yasaklamasını asla ve asla kabul edemeyiz. Her hükümetin, her inanca saygı göstermesi lazım." dedi.

25 Temmuz 2017 Salı

AK PARTİ GRUP TOPLANTISI...


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, toplantının, ülke, millet, demokrasi ve gelecek için hayırlara vesile olmasını diledi.

25 Temmuz 2017 Salı

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulunda, Meclis İçtüzük değişikliği teklifinin görüşmelerine başlandı.

24 Temmuz 2017 Pazartesi

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN'IN ERZURUM KONGRESİ'NİN 98. YILDÖNÜMÜ MESAJI...


Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, Erzurum Kongresinin 98'inci Yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

24 Temmuz 2017 Pazartesi

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN'IN " BASIN BAYRAMI" MESAJI…


Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, 'Basın Bayramı' nedeniyle bir mesaj yayımladı.

24 Temmuz 2017 Pazartesi

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ İRGİL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, TBMM'de daimi Çocuk Hakkı İzleme Komitesi kurulmasına dair kanun teklifi verdiğini anımsattı.

24 Temmuz 2017 Pazartesi

HDP SÖZCÜSÜ VE ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ BAYDEMİR'İN BASIN TOPLANTISI...


HDP Sözcüsü ve Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, "Yarın grup toplantımızı Diyarbakır'da yapacağız. Şiddetsiz, taşsız, sopasız, en ufak bir şiddet enstrümanı olmaksızın tamamen bir vicdan ve adalet direnişini ortaya koyacağız. 7 gün 24 saat açık alanda vicdan, demokrasi, eşitlik, özgürlük adalet ve onurlu barış için nöbet tutacağız." dedi.

24 Temmuz 2017 Pazartesi

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçtüzük değişikliği teklifine ilişkin, "Halkın yolladığı vekilin Mecliste değil sefada olmasına muhalefetin engel olacağı uygulamaya yasak getiriyorlar." dedi.

24 Temmuz 2017 Pazartesi

MHP BURSA MİLLETVEKİLİ BÜYÜKATMAN'IN BASIN TOPLANTISI...


MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, çiftçilerin son günlerde meydana gelen çeşitli doğal afetler sonucu büyük zararlarla karşılaştıklarına işaret ederek, Bursa'nın iki ilçesinde etkili dolu afeti nedeniyle yaklaşık 100 bin dönüm alanda zarar oluştuğunu bildirdi.

24 Temmuz 2017 Pazartesi
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.