MECLİS HABER PORTALI

TBMM'DE BUGÜN...

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi saat 11:00'de, MHP KOcaeli Milletvekili Lütfü Türkkan 14:00'te basın toplantısı düzenleyecek.

02 Eylül 2014 Salı

ADLİ YIL AÇILIŞ RESEPSİYONU…


Yargıtay Başkanı Ali Alkan, 2014-2015 adli yılının açılışı dolayısıyla TBMM Havuzlu Bahçe'de resepsiyon verdi. TBMM Başkanı Cemil Çiçek, adli yıl açılış resepsiyonunda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

01 Eylül 2014 Pazartesi

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu, 62. Hükümet Programı'nın okunması, programın görüşmeleri ile güven oylamasının yapılması için olağanüstü toplandı. Genel Kurul, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 62. hükümet programını sunmasının ardından, 4 Eylül Perşembe günü program üzerinde görüşmelerin yapılmasına kadar kapandı.

01 Eylül 2014 Pazartesi

AK PARTİ TBMM GRUP TOPLANTISI...


AK Parti TBMM Grubu'nda, Genel Başkan ve Başbakan olarak ilk konuşmasını yapan Ahmet Davutoğlu, her yeni başlangıcın heyecan verici olduğunu söyledi.

01 Eylül 2014 Pazartesi

AK PARTİ GRUBU'NDA GRUP BAŞKANVEKİLLİĞİ SEÇİMİ...


TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı, AK Parti Amasya Milletvekili Naci Bostancı, AK Parti'nin yeni Grup Başkanvekili seçildi.

01 Eylül 2014 Pazartesi

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ALTAY'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında cumhurbaşkanı ant içme töreninde İçtüzük fırlatmasıyla ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kendisine yönelik sözlerine yanıt verdi.

01 Eylül 2014 Pazartesi

TBMM'DE "YASAMA BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ" PROGRAMI…


TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı tarafından çeşitli üniversitelerden gelen ve staj zorunluluğu bulunmayan öğrencilere yönelik düzenlenen "Yasama Bilgilendirme Eğitimi" programının ikincisi TBMM'de başladı.

01 Eylül 2014 Pazartesi

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ HAMZAÇEBİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, bugün Dünya Barış Günü olduğunu, silahların sustuğu, savaşların bittiği bir Ortadoğu istediklerini ifade etti.

01 Eylül 2014 Pazartesi

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI LOĞOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, Dışişleri Bakanlığı döneminde uyguladığı politikayı eleştirdi.

01 Eylül 2014 Pazartesi

HAVA HARP OKULU MEZUNİYET TÖRENİ...


Hava Harp Okulu Komutanlığının 60. Dönem Diploma ve Sancak Devir-Teslim Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve kuvvet komutanlarının katılımıyla Yeşilköy'deki Hava Harp Okulu Komutanlığı'nda yapıldı. Devre ikincisi Teğmen Cengizhan Alagöz, diplomasını TBMM Başkanı Çiçek'ten aldı.

31 Ağustos 2014 Pazar

DENİZ HARP OKULU MEZUNİYET TÖRENİ...


Deniz Harp Okulu Komutanlığının 241. Dönem Diploma ve Sancak Devir-Teslim Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in katılımıyla yapıldı.TBMM Başkanı Cemil Çiçek okul ikincisi teğmen Ahmet Kirez'e diplomasını verdi.

31 Ağustos 2014 Pazar

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI RESEPSİYONU...


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi.

30 Ağustos 2014 Cumartesi

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMALARI…


30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in de katıldığı törenler Anıtkabir'de başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çankaya Köşkü'nde kutlamaları kabul etti ve ardından Atatürk Kültür Merkezi'nde resmi geçit töreni düzenlendi.

30 Ağustos 2014 Cumartesi

KARA HARP OKULU'NDA MEZUNİYET TÖRENİ...


Kara Harp Okulu'ndan mezun olan 165. dönem teğmenler törenle diplomalarını aldı. Dönem ikincisi Piyade Teğmen İsmail Aksoy ise diplomasını TBMM Başkanı Cemil Çiçek'ten aldı.

30 Ağustos 2014 Cumartesi
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.