MECLİS HABER PORTALI

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ TANAL'IN BASIN TOPLANTISI...

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, TBMM Başkanlığının, vatandaşlığı iade edilen ve Malezya'ya büyükelçi olarak atanan Merve Kavakçı'ya milletvekilliğinin düşürüldüğü yıllar için tazminat ödenmesi kararına ilişkin, "Meclis Başkanlığı görevini kötüye kullanmaktadır. Anayasal suç işlemektedir. TBMM kimsenin babasının çiftliği değildir." dedi.

17 Ağustos 2017 Perşembe

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN'A KUVVET KOMUTANLARINDAN VEDA ZİYARETİ...


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 30 Ağustos'ta emekliye ayrılacak olan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu'nu kabul etti.

16 Ağustos 2017 Çarşamba

BAĞIMSIZ ANKARA MİLLETVEKİLİ NAZLIAKA'NIN BASIN TOPLANTISI...


Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yol çalışmaları nedeniyle doğaya büyük zarar verdiğini öne sürerek, "Malazgirt 1071 Yolu için 3 bin ağaç kesildi. Şimdi de ODTÜ ormanından yaklaşık 8 bin ağaç kesilmesi planlanıyor." iddiasında bulundu.

16 Ağustos 2017 Çarşamba

CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, hükümetin kamu görevlileri ve memur emeklileri için yaptığı zam teklifini eleştirerek, "Sağlıklı görüşme ortamının olmaması ve iş güvecesinin bulunmaması nedeniyle bu toplu sözleşme görüşmeleri verimli olmayacaktır." dedi.

15 Ağustos 2017 Salı

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin konulara değindi.

14 Ağustos 2017 Pazartesi

TBMM'DE "KURUMSAL SÜREÇ VE RİSK YÖNETİMİ PROJESİ" KAPANIŞ TOPLANTISI…


TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı "Kurumsal Süreç ve Risk Yönetimi Projesi" kapanış toplantısı Genel Sekreter Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Genel Sekreter yardımcıları ve birim yöneticilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

14 Ağustos 2017 Pazartesi

CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ PEKŞEN'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünden bir heyetin konuyu incelediğini ve Bodrum içme suyunda kullanılan boruların suyu taşıyacak nitelikte olmadığını ve açılan kanalların öngörülen projeye uygun yapılmadığını tespit ederek, raporlaştırdığını öne sürdü.

14 Ağustos 2017 Pazartesi

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Kıbrıs kapsamlı görüşmelerinin çöktüğünü, Kıbrıs müzakerelerinin, başladığından bu yana sadece KKTC'nin tavizleriyle devam eden bir süreç olduğunu ve bunun "Çözüm ve kapsamlı çözüm" diye yutturulduğunu öne sürdü.

14 Ağustos 2017 Pazartesi
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.