MECLİS HABER PORTALI

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ziyaret etti.

18 Eylül 2014 Perşembe

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, SİVAS FİLMİNİN YÖNETMENİ MÜJDECİ'Yİ KABUL ETTİ


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Venedik Film Festivali'nde "Jüri Özel Ödülü"nü alan "Sivas" filminin yönetmeni Kaan Müjdeci ve filmin oyuncularından Muttalip Müjdeci'yi kabul etti.

18 Eylül 2014 Perşembe

CHP'Lİ DEMİRÖZ'ÜN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz, parlamentoda düzenlediği basın toplantısında Torba Kanun ile meralarda gökdelenlerin yükseleceğini iddia etti

18 Eylül 2014 Perşembe

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ ERDEMİR'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Bursa Milletvekili Aykan Erdemir, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Mansur Yalçın ve 14 şikayetçinin Türkiye aleyhine açtığı davada, AİHM'in, din kültürü ve ahlak bilgisi dersiyle ilgili verdiği kararı değerlendirdi.

18 Eylül 2014 Perşembe

CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ BAYRAKTUTAN'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin'de ÇED Raporu alınmadan ormanlar katledilerek yolun genişletilmek istendiğini söyledi.

18 Eylül 2014 Perşembe

TBMM BAŞKANI CEMİL ÇİÇEK, DANİMARKA PARLAMENTOSU BAŞKANI MOGENS LYKKETOF İLE GÖRÜŞTÜ


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Türkiye'den, Suriye ve Irak konusunda yüksek beklenti var. Herkes bizim yerimize kendisini koyarak, bizden beklenti içerisinde olmalıdır. Uzaktan göründüğü kadar çok kolay bir sorunla karşı karşıya değiliz. Çok karmaşık bir konuyla karşı karşıyayız" dedi.

17 Eylül 2014 Çarşamba

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, ESKİ BAŞBAKANLARDAN ADNAN MENDERES'İN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, milletin, eski Başbakanlardan merhum Adnan Menderes döneminde gördüğü itibarı, yıllar geçmesine rağmen asla unutmadığını ifade etti.

17 Eylül 2014 Çarşamba

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ HAMZAÇEBİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, parlamentoda düzenlediği basın toplantısında "Türkiye İhvan liderlerini kabul edemez. Dünyanın kaçındığı, ülkesinden barındırmak istemediği İhvan liderlerini Türkiye'nin kabul etmesi demek, Türkiye'nin demokratik ülke olmadığı, terörle iç içe olduğu izlenimini dünyaya vermektir" dedi.

17 Eylül 2014 Çarşamba

CHP'Lİ KART'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, parlamentoda düzenlediği basın toplantısında Türkiye'den IŞİD örgütüne katılım iddialarına değindi.

17 Eylül 2014 Çarşamba

CHP'Lİ TÜRMEN'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İzmir Milletvekili Rıza Türmen, parlamentoda düzenlediği basın toplantısında Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM), zorunlu din dersi ile ilgili kararının, Hükümet'e yol göstermek bakımından önemli bir karar olduğunu belirterek, "Hükümet, bu kararı uygulamak için gerekli adımları atmazsa, Bakanlar Komitesi'nde zor durumda kalır" dedi.

17 Eylül 2014 Çarşamba

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZTRAK'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam'la birlikte parlamentoda düzenlediği basın toplantısında, TESK'in bugünkü Genel Kurul toplantısının, siyasi şov şeklinde geçtiğini iddia etti.

17 Eylül 2014 Çarşamba

CHP'Lİ GÜNEŞ'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, parlamentoda düzenlediği basın toplantısında Türkiye'nin Ortadoğu'da rejime muhalefet eden ve silahlı saldırı yapan üst düzey kişilerin kaçtığı ve sığındığı ülke durumunda olmaması gerektiğini ifade etti.

17 Eylül 2014 Çarşamba
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.