MECLİS HABER PORTALI

MHP GRUP TOPLANTISI...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Niye 'evet' diyor muşuz? Ne yapacaktık? FETÖ'nün yanında mı duracaktık? 'Evet' derken dünkü sözlerimizle çelişiyormuşuz. Niye çelişelim? PKK'nın, CHP'nin, EMEP'in, ÖDP'nin, TKP'nin, elinde ülkücü kanı olan Aydınlıkçıların kuyruğuna takılmak asıl çelişki ve çürüme değil midir?" dedi.

21 Şubat 2017 Salı

TBMM'DE BUGÜN...


TBMM Genel Kurulu'nda, Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi saat 15.00'te görüşülecek. MHP Grubu saat 10.30'da, AK Parti Grubu saat 11.15'te, HDP Grubu saat 12.30'da ve CHP Grubu saat 13.30'da toplanacak. CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil saat 15.00'te basın toplantısı düzenleyecek.

21 Şubat 2017 Salı

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ALTAY'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

20 Şubat 2017 Pazartesi

VENEDİK KOMİSYONU HEYETİNİN TBMM'DEKİ TEMASLARI…


Venedik Komisyonu heyeti " Anayasa Değişikliği" konusunda bilgi almak üzere, CHP, HDP ve MHP gruplarını ziyaret etti.

20 Şubat 2017 Pazartesi

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ GAYTANCIOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı (ÖYP) kapsamındaki 13 bin 170 akademisyenin, Kanun Hükmünde Kararname ile "FETÖ damgası vurularak, toptancı bir anlayışla" daimi kadrodan geçici kadroya geçirildiğini ileri sürdü.

20 Şubat 2017 Pazartesi

HDP GRUP BAŞKANVEKİLİ YILDIRIM'IN BASIN TOPLANTISI...


HDP Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin konulara değindi.

20 Şubat 2017 Pazartesi

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, TÜRKİYE'NİN NATO'YA ÜYE OLUŞUNUN YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI


TBMM Başkanı Kahraman, Türkiye'nin NATO'ya üye oluşunun 65. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

18 Şubat 2017 Cumartesi

NATO PA TÜRK DELEGASYONU BAŞKANI BAK'IN MESAJI...


NATO PA Türk Delegasyonu Başkanı, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak Türkiye’nin NATO’ya üyeliğinin 65. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

18 Şubat 2017 Cumartesi

TBMM GENEL SEKRETER YARDIMCISI VEKİLİ KÜCET, PANAMA BÜYÜKELÇİLİĞİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU


TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Vekili Erbay Kücet, Panama eski Başbakan Yardımcısı Ricardo Arias Calderon'un hayatını kaybetmesi nedeniyle Panama'nın Ankara Büyükelçiliği'ni taziye ziyaretinde bulundu.

17 Şubat 2017 Cuma

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ GÖK'ÜN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, 2 Ocak 2017 tarihli Bakanlar Kurulu kararıyla bazı kişilerin meslekten ihraç edildiğini, aynı tarihli kararla göreve iade edildiğini söyledi.

17 Şubat 2017 Cuma

MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ERDEM'İN BASIN TOPLANTISI...


MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, beraberinde Mersin Milletvekili Baki Şimşek ile düzenlediği basın toplantısında, Çanakkale'de yaşanan depremlerle ilgili bölgede yaptıkları tespitleri aktardı.

16 Şubat 2017 Perşembe

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ TURAN'IN BASIN TOPLANTISI...


AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, İsrail meclisindeki (Knesset) yasama komisyonunun, ezanın belli saatlerde hoparlörle okunmasının yasaklanmasına ilişkin yasa tasarısını onaylamasına ilişkin, "Ezan kirlilik değil, arındırma vesilesidir. Eğer kirlilik arayanlar varsa kendi kanlı ve kirli tarihlerine bakmaları yeterlidir." dedi.

16 Şubat 2017 Perşembe

TBMM "FOREKS MAĞDURLARI" DİLEKÇE ALT KOMİSYONU...


TBMM Dilekçe Komisyonu bünyesinde oluşturulan "Foreks mağdurları" alt komisyonuna bilgi veren InvestAZ Genel Müdürü Hakan Avdan, foreks piyasasının riskli olduğunu müşterinin öğrenmesi gerektiğini belirterek, "Bizim asıl görevimiz de müşteriye bu riski anlatmak. Müşterinin 'Bilmeden girdim, riski bilmiyordum' demesi çok da doğru değil." dedi.

16 Şubat 2017 Perşembe

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Akif Hamzaçebi başkanlığında toplandı. Genel Kurul'da, çeşitli uluslararası anlaşma ve mutabakat metinlerinin onaylanmasına ilişkin 20 tasarı kabul edildi.

16 Şubat 2017 Perşembe

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÇİÇEK'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, terörle mücadele operasyonlarında en çok mağdur olan kesimin askerler ile polisler olduğunu belirterek, "Özellikle onların maddi ve manevi olarak desteğe ihtiyaçları var. Askerler ve polisler için özlük haklarının düzenlenmesi, iyileştirilmesi konusunda bir adım atılmasını istiyoruz." dedi.

16 Şubat 2017 Perşembe

GAZİANTEP BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ÖZDAĞ'IN BASIN TOPLANTISI...


Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu ve Balıkesir Milletvekili İsmail Ok ile düzenlediği basın toplantısında, "referandum sürecinde 'halktan korkmayın' diyenlerin halktan korktuğunu" öne sürdü.

16 Şubat 2017 Perşembe

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem'in referandum sürecine ilişkin yaptığı açıklamalara tepki göstererek, "Bu bir kişinin tek başına sosyal medyada yaptığı bir paylaşım ya da kendi görüşünü ifade etmesinden daha öte bir şeydir. Tavır kişisel değil kurumsaldır." dedi.

16 Şubat 2017 Perşembe

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ USTA'NIN KABULÜ...


MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, "Ataması Yapılmayan Sağlıkçılar Platformu" üyelerini kabul etti.

16 Şubat 2017 Perşembe
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.