MECLİS HABER PORTALI

2015 YILI BÜTÇESİ TBMM GENEL KURULU'NDA...

TBMM Genel Kurulu'nda, 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı'nın 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. Maddeleri kabul edildi. 13. Madde görüşmeleri devam ediyor.

20 Aralık 2014 Cumartesi

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ LEVENT GÖK'ÜN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin polis devleti olduğunu, kişi hak ve özgürlüklerinin her an herkes için artık iktidar tarafından baskı altına alındığı ve tehdit edildiği bir döneme girdiğini iddia etti.

20 Aralık 2014 Cumartesi

TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU BAŞKANI ÇONKAR, TÜRKİYE'NİN DIŞ POLİTİKASI HAKKINDA DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU


TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar, TBMM TV'ye Türkiye'nin dış politikası hakkında değerlendirmelerde bulundu.

20 Aralık 2014 Cumartesi

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, MİLLİ SARAYLAR RESİM MÜZESİ'NİN TANITIMINA KATILDI


Dolmabahçe Sarayı'ndaki Milli Saraylar Resim Müzesi'nin tanıtımında konuşan TBMM Başkanı Cemil Çiçek, müzenin açılışının daha önce yapıldığını, şimdi ise tanıtımını yaptıklarını söyledi.

19 Aralık 2014 Cuma

2015 YILI BÜTÇESİ TBMM GENEL KURULU'NDA...


TBMM Genel Kurulu'nda, Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü, Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı, Kamu İhale Kurumu, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu bütçeleri ile Gelir Bütçesi'nin 2015 bütçeleri ve 2013 kesinhesapları ile 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı'nın ilk beş maddesi kabul edildi.

19 Aralık 2014 Cuma

MHP ANKARA MİLLETVEKİLİ YENİÇERİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, "AKP'nin lügatinde terörle mücadele yok. AKP gerçek bir terör örgütü bulsa onunla derhal müzakereye başlar" dedi.

19 Aralık 2014 Cuma

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ TANAL'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, düzenlediği basın toplantısında, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu olarak, Hatay Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda yaptıkları inceleme ilişkin bilgileri paylaştı.

19 Aralık 2014 Cuma

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ HAMZAÇEBİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, 1980 öncesinin karanlık olaylarından biri Maraş katliamının bugüne kadar aydınlatılamadığını belirterek, demokrasinin daha iyi seviyeye gelmesi açısından geçmişteki karanlık olayların aydınlatılmasında büyük yarar olduğunu ancak bunların Hükümet gündeminde yer almadığını söyledi.

19 Aralık 2014 Cuma
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.