MECLİS HABER PORTALI

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK TÜRKMENİSTAN'DA RESMİ TEMASLARDA BULUNDU

Çiçek, Türkmenistan ziyaretinin ikinci gününde resmi temaslarda bulundu. Türkmenistan Meclisi'ne giden Çiçek ve beraberindeki Parlamento heyeti, Meclis Başkanı Akça Nurberdiyeva ile bir araya geldi.

06 Mayıs 2015 Çarşamba

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, TÜRKMENİSTAN'DA DEVLET BAŞKANI BERDİMUHAMMEDOV İLE GÖRÜŞTÜ


Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'i kabul etti.

06 Mayıs 2015 Çarşamba

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK'İN TÜRKMENİSTAN TEMASLARI...


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, yurt dışında yaşayan vatandaşların Türkiye'deki tartışmaları bulundukları ülkelere taşımamasını istedi.

05 Mayıs 2015 Salı

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, TÜRKMENİSTAN'DA...


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, beraberinde parlamento heyetiyle Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'a gitti.

05 Mayıs 2015 Salı

KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU'NUN KURUMSAL KAPASİTESİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISI


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis'te düzenlenen Kamu Denetçiliği Kurumu'nun Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi Projesi'nin açılışında bir konuşma yaptı.

04 Mayıs 2015 Pazartesi

53. TBMM KUPASI KOŞUSU...


At yarışlarında 53. TBMM Kupası Koşusu'nu, jokey Semih Kaya'nın bindiği "Karaüzüm" isimli at kazandı. Koşunun ardından düzenlenen törende "Karaüzüm"ün sahibi Kamil Kılınç'a birincilik kupasını, TBMM Başkanı Cemil Çiçek verdi. Çiçek, jokey Semih Kaya ve antrenör Aziz Bozkurt'a da birer plaket verdi.

02 Mayıs 2015 Cumartesi

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK'İN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI...


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

30 Nisan 2015 Perşembe

CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ NAZLIAKA'NIN BASIN TOPLANTISI...


CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, kendisine ve ailesine iftira atıp saldırıda bulunduğunu iddia etti.

30 Nisan 2015 Perşembe

HDP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÖNDER'İN BASIN TOPLANTISI...


HDP İstanbul Miletvekili Sırrı Süreyya Önder, HDP Grup Başkanvekilleri Pervin Buldan, İdris Baluken ile birlikte TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Çözüm Süreci'ne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

30 Nisan 2015 Perşembe

ANKARA BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ÖZDALGA'NIN BASIN TOPLANTISI...


Ankara Bağımsız Milletvekili Haluk Özdalga, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Kıbrıs tarihinde rekor bir oyla KKTC Cumhurbaşkanı seçilen Mustafa Akıncı'nın, Türkiye ile kardeşlik ilişkilerini sürdürürken Kuzey Kıbrıs'ın bağımsız bir ülke olduğunun herkes tarafından kabul edilmesini istediğini belirtti.

30 Nisan 2015 Perşembe

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK SLOVENYA ULUSAL MECLİSİ BAŞKANI BRGLEZ İLE GÖRÜŞTÜ


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Slovenya Ulusal Meclisi Başkanı Milan Brglez ile makamında baş başa görüşmesinin ardından, TBMM Divan Salonu'nda heyetlerarası görüşmeye geçildi.

29 Nisan 2015 Çarşamba

TÜRKİYE - SLOVENYA PARLAMENTOLARARASI DOSTLUK GRUBU BAŞKANI KOCA, SLOVENYA ULUSAL MECLİSİ BAŞKANI BRGLEZ VE BERABERİNDEKİ HEYET ONURUNA YEMEK VERDİ


Türkiye- Slovenya Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Salih Koca, Slovenya Ulusal Meclisi Başkanı Milan Brglez ve beraberindeki heyet onuruna TBMM Mermerli Salon'da akşam yemeği verdi.

29 Nisan 2015 Çarşamba

TBMM İDARE AMİRİ ÖZ'ÜN BASIN TOPLANTISI...


TBMM İdare Amiri, Türkiye-KKTC Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, KKTC Cumhurbaşkanı seçilen Mustafa Akıncı'yı kutladı ve görevinde başarılar dileyerek, Türkiye'nin tüm KKTC hükümetleri, Cumhurbaşkanları ve siyasi partileriyle şimdiye kadar sürdürülen güven ve kardeşliğe dayalı diyaloğun, Akıncı döneminde de devam edeceğini söyledi.

29 Nisan 2015 Çarşamba
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.