MECLİS HABER PORTALI

TBMM GENEL KURULU...

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, 24. Dönem 5. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı açış konuşmasında, 5. Yasama Yılı'nın, ülke ve millet için hayırlı, sağlıklı ve başarılı bir yıl olmasını diledi.

01 Ekim 2014 Çarşamba

TBMM ATATÜRK ANITI'NDA AÇILIŞ TÖRENİ...


24. Dönem 5. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla Meclis'teki Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi. TBMM Başkanı Cemil Çiçek, törende saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından anıta çelenk koydu.

01 Ekim 2014 Çarşamba

2014 TBMM ONUR ÖDÜLÜ...


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Onur Ödülü'nü, diğer yıllardan farklı olarak bu yıl, biri bilim insanı, diğeri sanatçı olan iki değerli şahsiyetin alacak olmasından memnuniyet duyduğunu belirtti.

01 Ekim 2014 Çarşamba

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÖZKES'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında elektrik ve doğalgaza yapılan zammı eleştirdi.

01 Ekim 2014 Çarşamba

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, partisinin Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, ortaöğretimde başörtüsünün serbest bırakılmasını eleştirdi.

01 Ekim 2014 Çarşamba

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ EKŞİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in, düzenlediği basın toplantısında, parlamentoda kullanılan dilin kaba, yaralayıcı ve hakaret içeren türden olması nedeniyle parlamentonun itibarının hırpalandığını ifade ettiğini anımsattı.

01 Ekim 2014 Çarşamba

HDP MERSİN MİLLETVEKİLİ KÜRKCÜ'NÜN BASIN TOPLANTISI...


HDP Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında yarın TBMM Genel Kurulu'nda görüşülecek olan Başbakanlık Tezkeresi'ne yönelik değerlendirmelerde bulundu.

01 Ekim 2014 Çarşamba

MHP ANKARA MİLLETVEKİLİ YENİÇERİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında hangi amaçla olursa olsun Türkiye'de yabancı asker bulundurulmasının çok vahim bir durum olduğunu söyledi.

01 Ekim 2014 Çarşamba

HDP EŞ GENEL BAŞKANI DEMİRTAŞ, GAZETECİLERİN SORULARINI CEVAPLADI


HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, hükümetin IŞİD'e destek olmadığını, hem Kobani'den hem Irak'ın diğer bölgelerinden IŞİD'in sökülüp atılması gerektiği yönündeki görüşünü ilettiğini belirtti.

01 Ekim 2014 Çarşamba
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.