MECLİS HABER PORTALI

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK LETONYA CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins ile görüştü.

16 Nisan 2014 Çarşamba

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK'TEN KABACALI İÇİN BAŞSAĞLIĞI...


TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Gazeteci-Yazar Alpay Kabacalı'nın vefatından dolayı eşi İffet Kabacalı'ya başsağlığı mesajı gönderdi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

TBMM GENEL KURULU...


TBMM Genel Kurulu Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı başkanlığında toplandı. CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "Peygamber efendimiz devlet yetkililerinin maaşından öte menfaat teminini haksız kazanç ve hırsızlık olarak görmüş, hediyelerin hazineye bağışını temin etmiştir" dedi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

CHP'Lİ ÇANDAR'IN BASIN TOPLANTISI...


CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, "Türk yargısının siyasi davalarla ilgili beyaz sayfa açmasının zamanının geldiğini" söyledi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

KAMU BAŞDENETÇİSİ ÖMEROĞLU, GAZETECİLERLE KAHVALTILI TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ


Kamu Başdenetçisi Nihat Ömeroğlu, kurumlarının herhangi bir konuda harekete geçebilmesi için şikayet mekanizmasının çalışması gerektiğini belirterek, "Biz, şikayet olmadan da resen harekete geçebilme ve gerektiğinde yüksek mahkemeye gidebilme yetkisi istiyoruz" dedi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

FRANSIZ ULUSAL MECLİSİ TÜRKİYE DOSTLUK GRUBU TBMM'DE…


Fransa Ulusal Meclisi Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Christophe Boulillon ve Senato Dostluk Grubu Başkanı Gerard Larcher ve beraberindeki dostluk grubu heyeti TBMM'de temaslarda bulundu.

16 Nisan 2014 Çarşamba

İÇİŞLERİ BAKANI ALA GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI


İçişleri Bakanı Efkan Ala, toplantı ve gösteri yürüyüşü yapılacak yerlerin, toplantı ve yürüyüşü yapan insanların hak ve hukukunu, onların güvenliğini korumak için belirlendiğini belirterek, "Bizim derdimiz gösteri yürüyüşü yapanları engellemek değil. Bizim derdimiz, onların güvenliğini sağlamak" dedi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

NATOPA TÜRK GRUBU BAŞKANI ALİ RIZA ALABOYUN, LETONYA DIŞİŞLERİ KOMİSYONU BAŞKANI OJARS ERİKS KALNİNS İLE GÖRÜŞTÜ


NATOPA Türk Grubu Başkanı Ali Rıza Alaboyun, Letonya Dışişleri Komisyonu Başkanı Ojars Eriks Kalnins ile TBMM Dışişleri Komisyonu Toplantı Salonu'nda bir görüşme gerçekleştirdi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

MHP ANKARA MİLLETVEKİLİ YENİÇERİ'NİN BASIN TOPLANTISI...


MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, MİT Yasa Teklifi ile MİT'e her türlü terör örgütüyle görüşme, diyalog, pazarlık veya işbirliği yapma imkanı tanındığını savunarak, "Bu durum, muhtemel bir gelecekte Türkiye'yi terör örgütleriyle işbirliği yapmak gibi bir suçlamayla karşı karşıya bırakacağı kesindir" dedi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

ESKİ MİLLETVEKİLİ TOKDEMİR'İN VEFATI...


Vefat eden Gümüşhane eski Milletvekili Halis Sadullah Tokdemir (94) için TBMM'de tören düzenlendi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÖZKES'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "Sayın Görmez dönemiyle birlikte Diyanet'in Türkiye'nin Diyaneti olmaktan çıktığını, AKP'ye hizmet ettiğini, AKP'nin toplum mühendisliğinde dini bir taşeronluk yürüttüğünü görüyoruz" dedi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ OKTAY VURAL'IN BASIN TOPLANTISI...


MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinin, krize dönüşme ihtimalinin bulunmadığını belirterek, "Kimsenin kriz çıkardığı yok. Anlaşılan Başbakan, Cumhurbaşkanlığı krizine girmiş" dedi.

16 Nisan 2014 Çarşamba

BDP'Lİ TAN'IN BASIN TOPLANTISI...


BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, yenilenen İslam Ansiklopedisi'nde Kürtlere dair tek bir maddenin olmadığını belirterek, "Diyanet İşleri Başkanı'nın Siyaset İşleri Başkanı olduğunu" söyledi.

16 Nisan 2014 Çarşamba
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.