MECLİS HABER
Meclis Başkanı Haberleri

TBMM BAŞKANI YILMAZ SİVAS'TA...

TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Cumhuriyet Üniversitesi'nin (CÜ) akademik yılı açılışı nedeniyle Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene katıldı.
05 Ekim 2015 Pazartesi

TBMM BAŞKANI YILMAZ GÜNDEME İLİŞKİN DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Meclis'in Yasama Yılı Açılış Törenine değinen Yılmaz, kendisinin törende yaptığı konuşmanın sunuş konuşması, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının ise açılış konuşması olduğunu belirtti.
02 Ekim 2015 Cuma
TBMM'DE YENİ YASAMA YILI...

25. Dönem 2. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla Meclis'teki Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi. TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın anıta çelenk bırakmasının ardından, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
01 Ekim 2015 Perşembe
TBMM BAŞKANI YILMAZ'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI...

TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, yardımlaşma ve dayanışmanın daha çok arttığı özel günlerden birinin de Kurban Bayramı olduğuna işaret ederek, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı.
23 Eylül 2015 Çarşamba
3. ULUSLARARASI OMBUDSMANLIK SEMPOZYUMU AÇILIŞ TOPLANTISI…

"Bireyin ihlal edilen haklarının savunucusu ve halkın vicdanı olma" hedefiyle yola çıkan Kamu Denetçiliği Kurumu, dünyanın dört bir tarafından ombudsmanları Ankara'da düzenlenen sempozyumda bir araya getirdi. Sempozyumun açılış toplantısına Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı Yılmaz da katıldı.
16 Eylül 2015 Çarşamba

Sayfa

1 / 1530 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.