MECLİS HABER
Yasama Haberleri

TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, Maliye ile Gümrük ve Ticaret bakanlıkları, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), il özel idareleri, belediyeler, büyükşehir belediyeleri su ve kanalizasyon idarelerinin alacakları yeniden yapılandıran kanun teklifi, kabul edilerek yasalaştı.
18 Mayıs 2017 Perşembe

TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Akif Hamzaçebi başkanlığında toplandı. Maliye ile Gümrük ve Ticaret bakanlıkları, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), il özel idareleri, belediyeler, büyükşehir belediyeleri su ve kanalizasyon idarelerinin alacakları yeniden yapılandıran teklifin birinci bölümünde yer alan 11 maddesi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
17 Mayıs 2017 Çarşamba
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Akif Hamzaçebi başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) seçiminin ikinci turunda; Yaşar Şimşek, Mehmet Ademoğlu, Alp Arslan, Cafer Ergen, Ali Cengiz Köseoğlu, Songül Yazar ve Hamit Kocabey, HSK üyeleri olarak seçildi.
16 Mayıs 2017 Salı
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, birleşimi açtıktan sonra toplantı yeter sayısı için elektronik yoklama yaptı. Yapılan iki yoklamada da yeterli sayıya ulaşılamayınca birleşimi 16 Mayıs Salı günü saat 15.00'te toplanmak üzere kapattı.
11 Mayıs 2017 Perşembe
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Ahmet Aydın başkanlığında toplandı. MHP'nin grup önerisinin oylamasında karar yeter sayısı bulunamayınca TBMM Genel Kurulu kapandı.
10 Mayıs 2017 Çarşamba

Sayfa

1 / 531 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.