MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

ÇOCUK İSTİSMARINI ÖNLEME ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

Başta cinsel istismar ile çocuklara yönelik her türlü istismarı belirlemek üzere kurulan, Meclis Araştırma Komisyonu, AK PARTİ İstanbul Milletvekili Fatma Benli, başkanlığında toplandı.
30 Haziran 2016 Perşembe

İNSAN HAKLARINI İNCELEME KOMİSYONU BÜNYESİNDE KURULAN "BATI ÜLKELERİNDEKİ İSLAM DÜŞMANLIĞINI İNCELEME ALT KOMİSYONU"...

İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan "Batı Ülkelerindeki İslam Düşmanlığını İnceleme Alt Komisyonu", AK PARTİ Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz başkanlığında toplandı.
30 Haziran 2016 Perşembe
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

"Varlık Barışı" ve "karşılıksız çek kullananlara hapis cezası verilmesi" gibi düzenlemeler ile bir çok işlemin vergiden muaf tutulmasını öngören Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
29 Haziran 2016 Çarşamba
MİLLİ EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU...

Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, AK PARTİ Van Milletvekili Beşir Atalay başkanlığında toplanarak, dün 35 maddesini kabul ettiği, Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısını görüşmeye devam etti. Komisyon, Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında KHK ile Bazı Kanun ve KHK'larda Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı'nı kabul etti.
28 Haziran 2016 Salı
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

Plan ve Bütçe Komisyonu, Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nı görüşmek üzere AK PARTİ Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Komisyonda, Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın 21 maddesi kabul edildi.
28 Haziran 2016 Salı

Sayfa

1 / 814 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.