MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

TBMM DİLEKÇE KOMİSYONU...

TBMM Dilekçe Komisyonu, AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır başkanlığında toplandı.
22 Şubat 2017 Çarşamba

ALADAĞ YURT YANGININI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

Meclis Aladağ'daki Yurt Yangınını Araştırma Komisyonu Başkanı AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, "İnşallah çalışmalarımız, Türkiye genelinde faydalı sonuçlar doğuran bir çalışma olur. Burada amacımız, bir daha bu tür faciaların gerçekleşmemesidir." dedi.
22 Şubat 2017 Çarşamba
TBMM "FOREKS MAĞDURLARI" DİLEKÇE ALT KOMİSYONU...

TBMM Dilekçe Komisyonu bünyesinde oluşturulan "Foreks mağdurları" alt komisyonuna bilgi veren InvestAZ Genel Müdürü Hakan Avdan, foreks piyasasının riskli olduğunu müşterinin öğrenmesi gerektiğini belirterek, "Bizim asıl görevimiz de müşteriye bu riski anlatmak. Müşterinin 'Bilmeden girdim, riski bilmiyordum' demesi çok da doğru değil." dedi.
16 Şubat 2017 Perşembe
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

Vergiye uyumlu mükelleflere vergi indirimi, ahilik sandığı kurulması, yabancılara konut ve işyeri satışında KDV istisnası, TEDAŞ ve tarımsal kredi alacaklarının yeniden yapılandırılması düzenlemeleri de içeren Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
15 Şubat 2017 Çarşamba
DİLEKÇE VE İNSAN HAKLARINI İNCELEME KARMA KOMİSYONU

Dilekçe ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden kurulu Karma Komisyon, Dilekçe Komisyonu Başkanı Belma Satır başkanlığında toplandı.
15 Şubat 2017 Çarşamba

Sayfa

1 / 839 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.