MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

DÖRT ESKİ BAKANLA İLGİLİ SORUŞTURMA KOMİSYONU...

Dört eski Bakan ile ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, toplantı çıkışında yaptığı açıklamada, 22 Aralık Pazartesi günü yapacakları toplantıda Yüce Divan oylamasını her bakan için ayrı ayrı yapacaklarını, her suçla ilgili oylamayı nasıl yapacaklarını ise kendi aralarında tartıştıklarını söyledi.
18 Aralık 2014 Perşembe

TBMM AB UYUM KOMİSYONU...

AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Tekelioğlu başkanlığında toplanan TBMM AB Uyum Komisyonu, kamuoyunda "İç Güvenlik Paketi" olarak bilinen Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nı "tali komisyon" olarak görüştü. AB Uyum Komisyonu, müzakerelerin ardından, tasarıyı benimsedi.
18 Aralık 2014 Perşembe
TBMM SANAYİ, TİCARET, ENERJİ, TABİİ KAYNAKLAR, BİLGİ VE TEKNOLOJİ KOMİSYONU BAŞKANI MAZICIOĞLU "PERAKENDE TİCARETİN DÜZENLENMESİ HAKKINDA KANUN TASARISI"NI DEĞERLENDİRDİ

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu, komisyonda kabul edilen "Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı" hakkında bilgi verdi.
15 Aralık 2014 Pazartesi
TBMM MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU BAŞKANI KÖKSAL, KOMİSYON GÜNDEMİNDEKİ KONULARI DEĞERLENDİRDİ

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Oğuz Kağan Köksal, yasalaşan Bedelli Askerlik Kanunu başta olmak üzere diğer konular hakkında bilgi verdi.
13 Aralık 2014 Cumartesi
TBMM GÜVENLİK VE İSTİHBARAT KOMİSYONU...

TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyon Başkanı Alpaslan Kavaklıoğlu, komisyonun bugün gerçekleştirdiği ikinci toplantısının ardından yazılı açıklama yaptı.
12 Aralık 2014 Cuma

Sayfa

1 / 742 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.