MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU BAŞKANI KATIRCIOĞLU'NUN BASIN AÇIKLAMASI...

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, "Türkiye'yi sarsacak utanç listesi" başlığı ile basında yer alan haberler üzerine bir basın açıklaması yaptı.
18 Ocak 2018 Perşembe

ÜZÜM ÜRETİCİLERİNİN SORUNLARINI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

Bağcılık sektörü ve üzüm üreticilerinin sorunlarının araştırılarak alınacak tedbirlerin tespit edilmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen başkanlığında toplandı.
18 Ocak 2018 Perşembe
DİLEKÇE VE İNSAN HAKLARINI İNCELEME KARMA KOMİSYONU...

Dilekçe Komisyonu ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden oluşan karma komisyon, kamu denetçiliğine, eski TBMM Genel Sekreteri Sadettin Kalkan'ı seçti.
17 Ocak 2018 Çarşamba
MADDE BAĞIMLILIĞI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

Madde Bağımlılığı Araştırma Komisyonu, AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan başkanlığında ilk toplantısını yaptı. Toplantıda, komisyon çalışma takvimi; komisyonda görevlendirilecek uzmanların belirlenmesi ve komisyona davet edileceklerin tespiti konuları ele alındı.
17 Ocak 2018 Çarşamba
SAĞLIK, AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL İŞLER KOMİSYONU...

Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar başkanlığında toplandı. Uyuşturucu Madde Bağımlılığı ve Yeni Bağımlılık Türlerinin Araştırılarak Bağımlılığın Nedenlerinin ve Alınacak Tedbirlerin Tespit Edilmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırma Komisyonu üyelerinin de katıldığı toplantıda, Başbakan Yardımcısı Akdağ "Bağımlılıkla Mücadele Yüksek Kurulu"nun çalışmaları hakkında bilgi verdi.
16 Ocak 2018 Salı

Sayfa

1 / 866 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.