MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

İNSAN HAKLARINI İNCELEME KOMİSYONU...

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonunca hazırlanan Kırıkkale F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Eskişehir H ve T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumları, İstanbul Çocuk Eğitimevi ile Ümraniye E ve T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumları, Balıkesir L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu inceleme raporlarını görüşmek üzere AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu başkanlığında toplandı.
17 Mayıs 2017 Çarşamba

ALADAĞ YURT YANGININI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

Aladağ Yurt Yangını Araştırma Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, İlçe Milli Eğitim ve Sinanpaşa Ortaokulu Müdürü hakkında kusur, ihmal veya kasıt olup olmadığı konusunda ön inceleme ve disiplin soruşturmaları yapmak üzere 3 müfettiş görevlendirildiğini bildirdi.
17 Mayıs 2017 Çarşamba
DİLEKÇE ALT KOMİSYONU...

Dilekçe Komisyonu bünyesinde kurulan Şehir Merkezlerindeki İşlek Caddelerin Trafik Sorunlarının Araştırılması ve Alınabilecek Önlemlerin Belirlenmesi Alt Komisyonu'nun başkanlığına, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı seçildi.
11 Mayıs 2017 Perşembe
DİLEKÇE ALT KOMİSYONU...

TBMM Dilekçe Komisyonu bünyesinde kurulan Gıda Bankacılığı Uygulamasının Araştırılması ve Yaygınlaştırılmasını İnceleme Alt Komisyonu, Dilekçe Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı.
11 Mayıs 2017 Perşembe
MÜLTECİ HAKLARI ALT KOMİSYONU...

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Mülteci Hakları Alt Komisyonu, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu'nun başkanlığında toplandı.
11 Mayıs 2017 Perşembe

Sayfa

1 / 844 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.