MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplanan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'ni kabul etti.
14 Mayıs 2018 Pazartesi

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

Plan ve Bütçe Komisyonu, Komisyon Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Komisyon, 16 Nisan referandumuyla anayasada yapılan değişikliklere uyum için kanun ve KHK'lerde yapılacak düzenlemelerle ilgili Bakanlar Kuruluna yetki veren tasarıyı kabul etti
10 Mayıs 2018 Perşembe
DİLEKÇE KOMİSYONU...

TBMM Dilekçe Komisyonu, Komisyon Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır başkanlığında toplandı. Komisyon, bünyesinde oluşturulan dört alt komisyon raporu ile bir yerinde inceleme raporunu kabul etti.
08 Mayıs 2018 Salı
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

Plan ve Bütçe Komisyonu, AK PARTİ Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı.Komisyonda, "vergi ve prim borçlarının yapılandırılması, emeklilere ramazan ve kurban bayramları öncesi ikramiye ödenmesi, imar barışı, yaşlılık aylığının 500 liraya çıkarılması, genç girişimcilere Bağ-Kur desteği, üniversitelerden kaydı silinenlere af" gibi düzenlemeleri de içeren tasarı kabul edildi.
03 Mayıs 2018 Perşembe
İNSAN HAKLARINI İNCELEME ALT KOMİSYONU...

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan "İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğini İnceleme Alt Komisyonu" AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın başkanlığında toplandı.
02 Mayıs 2018 Çarşamba

Sayfa

1 / 889 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.