MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

DIŞİŞLERİ KOMİSYONU...

TBMM Dışişleri Komisyonu, iki tasarının görüşülmesi ile "FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin müzakere" gündemiyle, AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan başkanlığında toplandı.
20 Temmuz 2016 Çarşamba

"İÇTÜZÜK UZLAŞMA KOMİSYONU" TOPLANTISI...

AK PARTİ, CHP, HDP ve MHP grup başkanvekilleri, İçtüzük değişikliğindeki uzlaşma arayışları çerçevesinde bir araya geldi.
14 Temmuz 2016 Perşembe
İNSAN HAKLARINI İNCELEME KOMİSYONU BÜNYESİNDE KURULAN "DİYARBAKIR BEŞ NO'LU CEZAEVİ İNCELEME ALT KOMİSYONU"...

İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan ''12 Eylül Askeri Darbesinden Sonra Oluşturulan Diyarbakır Beş No'lu Cezaevi İnceleme Alt Komisyonu'' AK PARTİ Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu başkanlığında toplandı.
14 Temmuz 2016 Perşembe
TÜRKİYE-AB KPK BAŞKANI ÇONKAR'IN, AP'DE AÇILAN VE PKK TERÖR ÖRGÜTÜNÜ DESTEKLEYEN SERGİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI...

Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar, Avrupa Parlamentosu'nda açılan ve terör örgütü PKK ve uzantılarının reklamını yapan resim sergisi hakkında basın açıklaması yaptı.
13 Temmuz 2016 Çarşamba
KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ BÜNYESİNDE KURULAN "YURTDIŞINDA YAŞAYAN TÜRK VATANDAŞI OLAN VE VATANDAŞLIKTAN İZİNLE ÇIKMIŞ KADINLARIN VE AİLELERİN SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ" ALT KOMİSYONU...

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu bünyesinde, "Yurtdışında Yaşayan Türk Vatandaşı Olan ve Vatandaşlıktan İzinle Çıkmış Kadınların ve Ailelerin Sorunları ve Çözüm Önerileri" adı altında oluşturulan alt komisyon AK PARTİ İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca başkanlığında toplantı.
13 Temmuz 2016 Çarşamba

Sayfa

1 / 815 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.