MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

Plan ve Bütçe Komisyonunda, kamuoyunda "Torba tasarı" olarak bilinen Bazı Vergi Kanunları ile Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde (KHK) Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, kabul edildi.
23 Ekim 2017 Pazartesi

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

Plan ve Bütçe Komisyonu, kamuoyunda "torba tasarı" olarak bilinen Bazı Vergi Kanunları ile Kanun ve KHK'larda Değişiklik Yapan Tasarı'nın görüşmelerini sürdürüyor. Bazı Vergi Kanunları ile Kanun ve (Kanun Hükmünde Kararname) KHK'larda değişiklik yapan kanun tasarısının bugün kabul edilen 10 maddesiyle, kabul edilen madde sayısı 132 oldu.
20 Ekim 2017 Cuma
SANAYİ, TİCARET, ENERJİ, TABİ KAYNAKLAR, BİLGİ VE TEKNOLOJİ KOMİSYONU...

Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu, AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız başkanlığında, Helal Akreditasyon Kurumu Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun Tasarısını görüşmek üzere toplandı.
19 Ekim 2017 Perşembe
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülen "torba tasarının", "projesi olan ancak kaynağı bulunmayan girişimcilere finansman sağlayacak kitle fonlamasının hayata geçirilmesini sağlayan" maddeleri, tartışmaların ardından kabul edildi.
19 Ekim 2017 Perşembe
ÇÖLYAK HASTALIĞINI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

SGK Başkanlığı Genel Sağlık Sigortası Genel Müdür Vekili Mustafa Özderyol, çölyak hastalığında raporların geçerlilik süresini, 1 yıldan 2 yıla çıkaracaklarını bildirdi.
19 Ekim 2017 Perşembe

Sayfa

1 / 853 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.