MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

TARIM, ORMAN VE KÖYİŞLERİ KOMİSYONU BAŞKANI KILIÇ'IN KABULÜ...

Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, Ankara Pideciler, Simiçiler ve Çörekçiler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yalçın ve üyelerini kabul etti.
14 Ağustos 2018 Salı

DÖRT SİYASİ PARTİDEN ORTAK BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM'deki 4 siyasi parti grubu, ABD Hazine Bakanlığının yaptırım kararını ortak açıklama yaparak protesto etti.
02 Ağustos 2018 Perşembe
CHP GRUP TOPLANTISI...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda, 23 Temmuz'un Erzurum Kongresi'nin 99. yıl dönümü olduğunu anımsatarak, Falih Rıfkı Atay'ın kongrenin nasıl yapıldığı ve hangi kararlar alındığına ilişkin yazdığı hatıralarını paylaştı.
24 Temmuz 2018 Salı
AK PARTİ GRUP TOPLANTISI...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, gereken hazırlıkların ve planlamaların yapılmasının ardından, Türkiye'yi bir daha bedelli kanunlarına ihtiyaç duyulmayacak bir askerlik sistemine kavuşturmuş olacaklarını belirterek, "Hem tüm vatandaşlarımıza temel askerlik eğitimini nazari ve tatbiki olarak verebileceğimiz hem de Türk Silahlı Kuvvetlerinin insan gücünü, uzmanlığa dayalı hale getirebileceğimiz bir sistem üzerinde çalışıyoruz." dedi.
24 Temmuz 2018 Salı
CHP GRUP TOPLANTISI...

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grubu'nda yaptığı konuşmada, tutuklu CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun da aralarında olması gerektiğini söyledi.
17 Temmuz 2018 Salı

Sayfa

1 / 1772 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.