MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

ÖZBEKİSTAN HEYETİ TBMM'DE...

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Özbekistan Parlamentosu Yasama ve Hukuk Komitesi Başkanı Tulkin Abdussattarov ve beraberindeki heyeti kabul etti.
26 Nisan 2018 Perşembe

TBMM BAŞKANVEKİLİ BAHÇEKAPILI ESTONYA'DA AB PARLAMENTO BAŞKANLARI KONFERANSINA KATILDI

TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, 23-24 Nisan 2018 tarihlerinde Estonya'nın başkenti Tallin'de düzenlenen Avrupa Birliği (AB) Parlamento Başkanları Konferansı'na katıldı.
25 Nisan 2018 Çarşamba
TACİKİSTAN BÜYÜKELÇİSİ RAJABİAN'IN TBMM ZİYARETİ...

TBMM Türkiye-Tacikistan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Tacikistan'ın Ankara Büyükelçisi Mahad Ali Rajabian ile bir araya geldi.
25 Nisan 2018 Çarşamba
TBMM'DE "SAVAŞIN ÇOCUKLARI" KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ...

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Aslı Erciyeş Tosun tarafından Suriyeli sığınmacı ailelerin çocuklarının konu edildiği "Savaşın Çocukları" fotoğraf sergisi TBMM'de açıldı.
24 Nisan 2018 Salı
CHP GRUP TOPLANTISI...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran seçimlerinin, kişisel kavga alanı, kişisel koltuk arayışı seçimleri olmadığını belirterek, "Bu seçimler, 'Söz konusunu vatansa gerisi teferruattır' seçimidir. Demokrasi için kimler bir araya geliyorsa birlikte hareket etmek zorundayız. Biz önce 301'i aşacağız sonra yüzde 60 ile cumhurbaşkanlığını alacağız." dedi.
24 Nisan 2018 Salı

Sayfa

1 / 1765 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.