MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

AK PARTİ GRUP TOPLANTISI...

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, son grup toplantısından bugüne kadar yoğun ve önemli gelişmeler yaşandığına dikkati çekti.Yıldırım, "DEAŞ terör örgütü bölge için ne kadar tehdit ise Asya için, Avrupa için, Amerika için de aynı şekilde tehdittir. İsmi ne olursa olsun bütün terör örgütlerinin hedefi insandır. Bugün bizim kapımızı çalan tehdit, unutulmasın ki yarın bunların sırtını sıvazlayanların da kapısını zorlayacaktır." dedi.
21 Şubat 2017 Salı

MHP GRUP TOPLANTISI...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Niye 'evet' diyor muşuz? Ne yapacaktık? FETÖ'nün yanında mı duracaktık? 'Evet' derken dünkü sözlerimizle çelişiyormuşuz. Niye çelişelim? PKK'nın, CHP'nin, EMEP'in, ÖDP'nin, TKP'nin, elinde ülkücü kanı olan Aydınlıkçıların kuyruğuna takılmak asıl çelişki ve çürüme değil midir?" dedi.
21 Şubat 2017 Salı
TBMM'DE BUGÜN...

TBMM Genel Kurulu'nda, Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi saat 15.00'te görüşülecek. MHP Grubu saat 10.30'da, AK Parti Grubu saat 11.15'te, HDP Grubu saat 12.30'da ve CHP Grubu saat 13.30'da toplanacak. CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil saat 15.00'te basın toplantısı düzenleyecek.
21 Şubat 2017 Salı
VENEDİK KOMİSYONU HEYETİNİN TBMM'DEKİ TEMASLARI…

Venedik Komisyonu heyeti " Anayasa Değişikliği" konusunda bilgi almak üzere, CHP, HDP ve MHP gruplarını ziyaret etti.
20 Şubat 2017 Pazartesi
NATO PA TÜRK DELEGASYONU BAŞKANI BAK'IN MESAJI...

NATO PA Türk Delegasyonu Başkanı, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak Türkiye’nin NATO’ya üyeliğinin 65. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
18 Şubat 2017 Cumartesi

Sayfa

1 / 1688 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.