MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

TBMM'DE "KURUMSAL SÜREÇ VE RİSK YÖNETİMİ PROJESİ" KAPANIŞ TOPLANTISI…

TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı "Kurumsal Süreç ve Risk Yönetimi Projesi" kapanış toplantısı Genel Sekreter Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Genel Sekreter yardımcıları ve birim yöneticilerin katılımı ile gerçekleştirildi.
14 Ağustos 2017 Pazartesi

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÇONKAR, NATO PA TÜRK GRUBU BAŞKANI SEÇİLDİ

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar, NATO Parlamenter Asamblesi (NATO PA) Türk Grubu Başkanlığına seçildi.
26 Temmuz 2017 Çarşamba
TERÖR MAĞDURU KIZ ÇOCUKLARI TBMM'DE...

TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, Türk Diyanet Vakfı ve Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) iş birliğiyle Şırnak, Mardin, Cizre illerinden gelen terör mağduru kız çocuklarından oluşan heyeti kabul etti.
26 Temmuz 2017 Çarşamba
CHP GRUP TOPLANTISI...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "İsrail hükümetinin Mescid-i Aksa'da ibadet yapılmasını yasaklamasını asla ve asla kabul edemeyiz. Her hükümetin, her inanca saygı göstermesi lazım." dedi.
25 Temmuz 2017 Salı
AK PARTİ GRUP TOPLANTISI...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, toplantının, ülke, millet, demokrasi ve gelecek için hayırlara vesile olmasını diledi.
25 Temmuz 2017 Salı

Sayfa

1 / 1719 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.