MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

TBMM'DE BUGÜN…

Plan ve Bütçe Komisyonu saat 10:30'da başlayacak. Komisyonda bazı vergi kanunlarında değişiklik yapılmasına ilişkin kanun tasarısının görüşmelerine devam edilecek. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba saat 10:30'da, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz saat 11:00'de, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan saat 11:30'da, Bağımsız Balıkesir Milletvekili İsmail Ok saat 12:00'de, Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka saat 12:30'da, HDP Grup Başkanvekili Filiz Kerestecioğlu saat 13:00'te basın toplantısı düzenleyecek.
23 Ekim 2017 Pazartesi

CHP GRUP TOPLANTISI...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısında yaptığı konuşmaya, dualarının, Ankara Ünversitesi İbn-i Sina Hastanesinde tedavi gören eski Genel Başkan ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'la olduğunu belirterek başladı.
17 Ekim 2017 Salı
HDP GRUP TOPLANTISI...

HDP Sözcüsü ve Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Somali'nin başkenti Mogadişu'daki terör saldırısını kınadıklarını ve lanetlediklerini belirterek, HDP'nin, dünyanın neresinde ve hangi zihniyet tarafından yapılırsa yapılsın, sivillere ve yaşam hakkına yönelik saldırıların karşısında durmaya devam edeceğini dile getirdi.
17 Ekim 2017 Salı
BAŞBAKAN YILDIRIM İLE CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU'NUN GÖRÜŞMESİ...

Başbakan Binali Yıldırım ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Mecliste bir araya geldi.
17 Ekim 2017 Salı
AK PARTİ GRUP TOPLANTISI...

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin TBMM Grup toplantısında, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Polonya ziyareti nedeniyle kendisinin grup toplantısında partililerle bir araya geldiğini söyledi. Başbakan Yıldırım, tedavisi süren eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a "geçmiş olsun" temennisinde bulundu.
17 Ekim 2017 Salı

Sayfa

1 / 1723 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.