MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ADAN'IN BASIN TOPLANTISI...

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, Türkiye'nin, Afrin'deki terör örgütü PYD/PKK hedeflerine yönelik muhtemel harekatıyla ilgili, "ABD geri adım atmalıdır. Menfaatlerimizi koruma adına Türk milleti hiç kimseden icazet alacak değildir." dedi.
19 Ocak 2018 Cuma

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ SARIBAL'IN BASIN TOPLANTISI...

CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer ile parlamentoda düzenlediği basın toplantısında, planlanan 70 termik santralin yapılması durumunda Türkiye'nin dünyayı en çok kirleten 3. ülke olacağını iddia etti.
19 Ocak 2018 Cuma
CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ EMİR'İN BASIN TOPLANTISI...

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, partisinin Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal ile TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, olağanüstü halin altıncı kez uzatılmasını eleştirdi.
19 Ocak 2018 Cuma
CHP BURSA MİLLETVEKİLİ İRGİL'İN BASIN TOPLANTISI...

CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, yardımcı doçentliğin kaldırılmasına ilişkin yasa teklifinin hızlı bir şekilde TBMM'nin gündemine sunulduğunu ifade etti.
18 Ocak 2018 Perşembe
CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ BUDAK'IN BASIN TOPLANTISI...

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, uzun süredir devam eden OHAL'in Türkiye'de olağan bir hale dönüştüğünü savundu.
18 Ocak 2018 Perşembe

Sayfa

1 / 1699 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.