MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

HDP MARDİN MİLLETVEKİLİ SANCAR'IN BASIN TOPLANTISI...

HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, bugünden itibaren Türkiye'nin 66 merkezinde gruplar halinde "hayır" kampanyasını yeni boyutlarla devam ettireceklerini ve 15 ilde miting düzenleyeceklerini söyledi.
29 Mart 2017 Çarşamba

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ GÖK'ÜN BASIN TOPLANTISI...

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
28 Mart 2017 Salı
TÜRKİYE-FİLİSTİN PARLAMENTOLARARASI DOSTLUK GRUBU BAŞKANI ÜNAL, FİLİSTİN DEVLETİ DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI JADOU İLE GÖRÜŞTÜ

Türkiye-Filistin Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Filistin Devleti Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Dr. Amal Jadou ve beraberindeki heyet ile görüştü.
27 Mart 2017 Pazartesi
GAZİANTEP BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ÖZDAĞ'IN BASIN TOPLANTISI...

Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, Iğdır eski Milletvekili Sinan Oğan ile birlikte Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
27 Mart 2017 Pazartesi
HDP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZSOY'UN BASIN TOPLANTISI...

HDP Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Hişyar Özsoy, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, referandum yaklaşırken anket sonuçlarında "evet"i bulamayan iktidarın, her türlü hile, manipülasyon ve ikiyüzlülükle kampanyada başarılı olmaya çalıştığını iddia etti.
27 Mart 2017 Pazartesi

Sayfa

1 / 1582 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.