MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın dün yaptığı basın toplantısındaki beyanları dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.
26 Temmuz 2017 Çarşamba

TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı'ndan yapılan basın açıklamasında, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan'ın "Meclis'te, 15 Temmuz anma töreninde kendilerine söz hakkı verilmediği ve TBMM'yi bölmeye kimsenin hakkı bulunmadığı" yönünde medyada yer alan sözleri üzerine kamuoyuna açıklama yapma gereği duyulduğu belirtildi.
13 Temmuz 2017 Perşembe
TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı'ndan yapılan basın açıklamasında, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın Ramazan ayında İstanbul'da İş Dünyası Vakfı tarafından düzenlenen iftar yemeği sonrasında ayaküstü birkaç kişi ile arasındaki konuşmada geçen masum bir teşbihin, muhatapları tarafından gündem oluşturmaya ve gündemde kalmaya yönelik art niyetli bir şekilde kamuoyuna yakışıksız ifadelerle yansıtıldığı belirtildi.
13 Temmuz 2017 Perşembe
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, basında çıkan "Yeni Meclis İçin Kampüs aranıyor" konulu haberler üzerine bir basın açıklaması yaptı.
02 Temmuz 2017 Pazar
TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun dün yayınlanan röportajında, TBMM Başkanı Kahraman'a yönelik sözleri ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.
30 Haziran 2017 Cuma

Sayfa

1 / 7 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.