MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın,Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Sözcü ve Korkusuz gazetelerinde 13 Ekim 2017 tarihinde TBMM Başkanlığı Divan Salonunda bulunan masaya dair çıkan haberler ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.
13 Ekim 2017 Cuma

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, bazı basın ve yayın organlarında 02 Ekim 2017 tarihinde yayımlanan haberlerde, TBMM Başkanı Kahraman’ın 1 Ekim 2017 Pazar günü Türkiye Büyük Millet Meclisinin 26. Dönem 3. Yasama Yılı açılışında yaptığı konuşmasında, Atatürk’ten bahsetmediği yönünde yer alan ifadeler üzerine bir basın açıklaması yaptı.
02 Ekim 2017 Pazartesi
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, bazı basın yayın organlarında "TBMM'de sürpriz zirveye Kılıçdaroğlu'ndan jet yalanlama" şeklinde çıkan haberler üzerine bir basın açıklaması yaptı.
01 Ekim 2017 Pazar
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, 18.09.2017 tarihli Habertürk Gazetesinde Saliha Çolak'ın "Meclis'te Oda Yerine Para" başlığıyla yer alan haberi ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı.
18 Eylül 2017 Pazartesi
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Milletvekillerine bayram ikramiyesi olarak 20 bin TL verilmesi kararının kabul edildiği" yönündeki haber ve paylaşımlar üzerine bir açıklama yaptı.
21 Ağustos 2017 Pazartesi

Sayfa

1 / 7 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.