MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun resmini albümden çıkarttırdığı iddiasının gerçeği yansıtmadığı belirtilerek, "CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’na ait kurumsal uygulama ve sistemlerdeki hesaplarında herhangi bir değişiklik veya şifre iptali söz konusu değildir." açıklamasında bulunuldu.
18 Haziran 2017 Pazar

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, bazı basın ve yayın organlarında "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yapılan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ile daha önceki yıllarda yapılan iftarın şova dönüştürüldüğü" yönünde çıkan haberler üzerine bir basın açıklaması yaptı.
25 Mayıs 2017 Perşembe
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile ilgili bazı basın organlarında çıkan haberler üzerine bir basın açıklaması yaptı.
24 Nisan 2017 Pazartesi
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı'ndan, "Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin haberleşme giderleri ile Başkanlık Divanı Üyesi Adana Milletvekili Sayın Elif Doğan Türkmen hakkında basında yer alan haberlere ilişkin" yazılı açıklama yapıldı.
28 Ocak 2017 Cumartesi
TBMM'DEN DARBE VE TERÖRE KARŞI ORTAK BİLDİRİLER...

TBMM'de siyasi parti grupları şimdiye kadar, 15 Temmuz darbe girişimi, 13 Mart 2016'da Ankara'da gerçekleşen terör saldırısı ve geçtiğimiz cumartesi akşamı İstanbul'da yaşanan terör saldırısı ile ilgili ortak bildiriler yayımladı.
12 Aralık 2016 Pazartesi

Sayfa

1 / 6 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.